VEVOR Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 16" για Έπιπλα Βαρέως Τύπου TZZT4PCS16YC3G001V0
Κωδικός προϊόντος : TZZT4PCS16YC3G001V0 ID : 43474
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 259 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μη-σκουριασμένο Ατσάλι
  • Βαριά Σταθερότητα Ποδιών
  • Προστατευτικό Δαπέδου από Καουτσούκ
  • Παχύτερη Βάση Στήριξης
  • Πλήρες Σετ Αξεσουάρ
  • Ευρεία Εφαρμογή
Σετ 4 Μαύρα Πόδια Τραπεζιού VEVOR 16" για Έπιπλα Βαρέως Τύπου TZZT4PCS16YC3G001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαύρα Πόδια Τραπεζιού Hairpin 16 ιντσών - Σετ 4 Τεμαχίων
  • Υλικό: Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Ύψος Ποδιού: 16" / 40.6 cm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 0.39" / 10 mm
  • Πάχος Σωλήνα: 0.0473" / 1.2 mm
  • Χωρητικότητα Φορτίου (Κάθε Πόδι): 220 lbs / 100 kg
  • Βάρος Προϊόντος (Κάθε Πόδι): 0.88 lbs / 0.4 kg
  • Διαστάσεις Πλάκας Στήριξης: 4.3x4.3" / 11x11 cm