VEVOR VEVOR Τετράγωνιο Τραπέζι Καφέ 31,5" με Ανοιχτό Χώρο Αποθήκευσης ZFXBSKFZ315YM5YQ1V0
Κωδικός προϊόντος : ZFXBSKFZ315YM5YQ1V0 ID : 48303
Σύντομη περιγραφή
  • Νέο Τάση Σπιτιού
  • Βολική Αποθήκευση
  • Σταθερή Υποστήριξη
  • Πρακτικότητα και Αισθητική Έλξη
  • Κλασικό Στυλ Αγροικίας
  • Στερεά Ξύλινα Πόδια για Ισχυρή Υποστήριξη
VEVOR Τετράγωνιο Τραπέζι Καφέ 31,5" με Ανοιχτό Χώρο Αποθήκευσης ZFXBSKFZ315YM5YQ1V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 31.5" Τραπεζάκι Καφέ Φάρμας με Ανοιχτό Χώρο Αποθήκευσης
  • Σταθερή Υποστήριξη: Τα συμπαγή ξύλινα πόδια προσφέρουν ισχυρή υποστήριξη και αντοχή.
  • Κλασικό Στυλ Φάρμας: Το γκρι και λευκό χρώμα προσθέτει μια κλασική πινελιά στο χώρο σας.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ικανότητα Φόρτωσης: 81.7 kg / 180 lbs
  • Χρώμα: Γκρι + Λευκό
  • Αριθμός Μοντέλου: KLLT-01
  • Βάρος Προϊόντος: 22.7 kg / 60 lbs
  • Μήκος Επιφάνειας: 800 mm / 31.5 ίντσες
  • Υλικό: Σωματιδιακή Πλάκα
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 800 x 800 x 455 mm / 31.5 x 31.5 x 17.9 ίντσες