VEVOR Φορητός Αεροσυμπιεστής VEVOR 5.5 Γαλόνια, 1 HP, Αθόρυβος, 115 PSI WSKYJ750-25L00001V2
Κωδικός προϊόντος : WSKYJ750-25L00001V2 ID : 42226
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Συμπιεστή Αέρα VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Συμπιεστή Αέρα VEVOR
  1. Χωρητικότητα Δεξαμενής: 5.5 γαλόνια (25 L)
  2. Τύπος Λίπανσης: Χωρίς λάδι
  3. Ισχυρός Χάλκινος Κινητήρας: 750 W / 1 HP
  4. Χαμηλός Θόρυβος: 60 dB
  5. Φορητός Σχεδιασμός
  6. Μέγιστη Πίεση: 115 PSI
Φορητός Αεροσυμπιεστής VEVOR 5.5 Γαλόνια, 1 HP, Αθόρυβος, 115 PSI WSKYJ750-25L00001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αεροσυμπιεστής 5.5 Γαλονιών - Φορητός Αεροσυμπιεστής 1 HP
Ανακαλύψτε τον VEVOR Αεροσυμπιεστή με χωρητικότητα 5.5 γαλονιών, ιδανικό για οικιακές επισκευές και φούσκωμα ελαστικών. Αυτός ο φορητός αεροσυμπιεστής διαθέτει ισχυρό κινητήρα 750W/1 HP και προσφέρει μέγιστη πίεση 115 PSI.
Χωρητικότητα 25L & Αντλία Χωρίς Λάδι
Ισχυρός Χάλκινος Κινητήρας
Σημαντικά Χαρακτηριστικά
  • Φορητός Σχεδιασμός: Εύκολος στη μεταφορά, ιδανικός για χρήση σε διάφορες τοποθεσίες.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Τύπος Λίπανσης: Χωρίς λάδι
  • Ταχύτητα: 1760 RPM
  • Χωρητικότητα Δεξαμενής: 5.5 γαλόνια (25 L)
  • Όγκος Εξαγωγής: 165 L/min
  • Θόρυβος: 60 dB
  • Τάση: 220V 50Hz 7A
  • Ισχύς: 750 W/1 HP
  • Μέγιστη Πίεση: 115 PSI