VEVOR Συγκολλητής Πλαστικών VEVOR 220V με 600 Συνδετήρες και 3 Ρυθμίσεις Θερμότητας SLHJJGJX000000001V2
Κωδικός προϊόντος : SLHJJGJX000000001V2 ID : 42384
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 815 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Πλαστικού Συγκολλητή VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Πλαστικού Συγκολλητή VEVOR
  • Πλαστικό Κιτ Επισκευής 20W: Ιδανικό για επισκευές πλαστικών μερών.
  • 3 Θέσεις Συναρμολόγησης: Προσφέρει ευελιξία στη χρήση και συναρμολόγηση.
  • Ρυθμιζόμενη Ισχύς Θέρμανσης: Επιτρέπει την προσαρμογή της θερμοκρασίας ανάλογα με τις ανάγκες.
  • Λογικός Σχεδιασμός: Εργονομικός σχεδιασμός για άνετη χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές επισκευής πλαστικών.
Συγκολλητής Πλαστικών VEVOR 220V με 600 Συνδετήρες και 3 Ρυθμίσεις Θερμότητας SLHJJGJX000000001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μηχανή Συγκόλλησης Πλαστικών 220V - Κιτ Επισκευής Πλαστικών
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ισχύς: 20W
  • Συμπεριλαμβάνονται: 600 συνδετήρες
  • Θέσεις Συναρμολόγησης: 3
  • Ρυθμιζόμενη Ισχύς Θέρμανσης: Ναι
  • Εφαρμογές: Ευρεία χρήση σε διάφορα πλαστικά μέρη
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μικτό Βάρος: 10 lbs / 4.5 kg
  • Ρεύμα Εξόδου: 14 - 20A
  • Τύποι Συνδετήρων: RS16, RS18, RS26, RS28, RS38, RS46
  • Διαστάσεις: 7.2" x 3.5" x 4.7" / 183 x 89 x 119 mm
  • Τάση Εξόδου: 0.8 - 1.2V
  • Ρεύμα Εισόδου: 0.08 - 0.2A
  • Τροφοδοσία: 1ph 220V, 50/60 Hz