VEVOR VEVOR Αντλία Κενού 5 CFM 2 Σταδίων για Κλιματιστικά KDZKB5CFM375WZ63JV2
Κωδικός προϊόντος : KDZKB5CFM375WZ63JV2 ID : 42366
Σύντομη περιγραφή
  • Γυάλινη Θέαση (Sight Glass)
  • Καθαρός Χάλκινος Κινητήρας (Pure Copper Motor)
  • Εύκολη Μετακίνηση (Move with Ease)
  • Ευρεία Εφαρμογή (Wide Application)
  • Δυνατότητα Λαδιού: 330 ml (Oil Capacity: 330 ml)
  • Ελεύθερη Μετατόπιση Αέρα: 5 CFM; 142 L/min (Free Air Displacement: 5 CFM; 142 L/min)
VEVOR Αντλία Κενού 5 CFM 2 Σταδίων για Κλιματιστικά KDZKB5CFM375WZ63JV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 5 CFM Διβάθμια Αντλία Κενού για Κλιματιστικά
Ανακαλύψτε την VEVOR 5 CFM Διβάθμια Αντλία Κενού, ιδανική για εφαρμογές HVAC. Αυτή η αντλία κενού διαθέτει ισχυρό καθαρό χάλκινο κινητήρα 375W (1/2 HP) και προσφέρει απόλυτο κενό 2.5 Pa (25 Microns, 0.003 mbar).
  • Γυαλί Ελέγχου: Εύκολη παρακολούθηση της στάθμης του λαδιού.
  • Εξάρτημα Εξάτμισης (Καπάκι Γεμίσματος Λαδιού): Απλή διαδικασία γεμίσματος.
  • Κάλυμμα Ανεμιστήρα: Προστασία και βελτιωμένη απόδοση.
  • Εύκολη Μετακίνηση: Σχεδιασμένη για άνετη μεταφορά.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανική για επαγγελματίες και ερασιτέχνες.
Χωρητικότητα Λαδιού: 330 ml
Τάση: AC230V, 50Hz
Διαστάσεις: 12.7 x 4.8 x 9.7 in (323 x 123 x 245 mm)