VEVOR VEVOR Αντλία Κενού 7 CFM 2 Σταδίων HVAC KDZ7CFM370WA1J1T5V2
Κωδικός προϊόντος : KDZ7CFM370WA1J1T5V2 ID : 42365
Σύντομη περιγραφή
  • Γυάλινη Θέαση (Sight Glass)
  • Εξάρτημα Εξάτμισης (Exhaust Fitting)
  • Κάλυμμα Ανεμιστήρα (Fan Cover)
  • Καθαρός Χάλκινος Κινητήρας (Pure Copper Motor)
  • Ευκολία Μετακίνησης (Move with Ease)
  • Ευρεία Εφαρμογή (Wide Application)
VEVOR Αντλία Κενού 7 CFM 2 Σταδίων HVAC KDZ7CFM370WA1J1T5V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αντλία Κενού 7 CFM για Κλιματιστικά
  • Γυάλινο Παράθυρο: Εύκολη παρακολούθηση της στάθμης του λαδιού.
  • Εξάρτημα Εξάτμισης (Καπάκι Γεμίσματος Λαδιού): Απλή διαδικασία γεμίσματος και συντήρησης.
  • Κάλυμμα Ανεμιστήρα: Προστασία και βελτιστοποίηση της απόδοσης.
  • Καθαρός Χάλκινος Κινητήρας: Εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή και αποτελεσματικότητα.
  • Εύκολη Μετακίνηση: Σχεδιασμένη για άνετη μεταφορά και χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανική για διάφορες εφαρμογές κλιματισμού και ψύξης.
Χωρητικότητα Λαδιού: 340ML
Ταχύτητα: 1440 RPM
Τάση/Συχνότητα: AC230V, 50Hz
Τελικό Κενό: 20 pa
Μοντέλο: 2KQ-3G
Εισαγωγή Σύνδεσης: 1/4"SAE αρσενικό; 3/8"SAE αρσενικό; 1/2"ACME αρσενικό
Διαστάσεις: 13.2 x 4.9 x 9.8 in / 335 x 125 x 250 mm
Ελεύθερη Μετατόπιση Αέρα: 7 CFM
Καθαρό Βάρος: 22.3 lbs / 10.1 kg
Ισχύς: 370W