VEVOR Περόνες Παλετών VEVOR 2000 lbs, 60" για Τρακτέρ και Φορτωτές HCF2000LBS60IJZGZV0
Κωδικός προϊόντος : HCF2000LBS60IJZGZV0 ID : 42265
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια
  • Ταιριάζει σε Οποιοδήποτε Μέγεθος Κουβά
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση
  • Πολυχρηστική Χρήση
Περόνες Παλετών VEVOR 2000 lbs, 60" για Τρακτέρ και Φορτωτές HCF2000LBS60IJZGZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σφιγκτήρες Παλετοφόρων, Ικανότητα 2000 lbs, 60" Πιρούνια Κουβά Τρακτέρ
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ικανότητα 2000 LBS: Ιδανικό για βαριά φορτία και απαιτητικές εργασίες.
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός: Κατασκευασμένα για μακροχρόνια χρήση και αντοχή.
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια: Εξασφαλίζει ασφαλή και σταθερή χρήση.
  • Ταιριάζει σε Κάθε Μέγεθος Κουβά: Ευέλικτη εφαρμογή για διάφορους τύπους τρακτέρ και φορτωτών.
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση: Γρήγορη και απλή διαδικασία εγκατάστασης.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικό για γεωργία, αγροτικές εργασίες και πολλά άλλα.
Προδιαγραφές:
  • Μήκος Πιρουνιού: 43 x 2 in / 1090 x 50 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 58.7 x 2.8 x 9 in / 1490 x 70 x 230 mm
  • Καθαρό Βάρος: 58.4 lbs / 26.5 kg ±2%