VEVOR Περόνες Παλετών VEVOR, 4000 lbs, 60" για Τρακτέρ και Φορτωτές HCF60INCH4000OC4YV0
Κωδικός προϊόντος : HCF60INCH4000OC4YV0 ID : 42266
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια
  • Ταιριάζει σε Οποιοδήποτε Μέγεθος Κάδου
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση
  • Πολυχρηστική Χρήση
Περόνες Παλετών VEVOR, 4000 lbs, 60" για Τρακτέρ και Φορτωτές HCF60INCH4000OC4YV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Παλετοφόροι, Ικανότητα 4000 lbs, 60" Παλετοφόροι για Τρακτέρ
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ικανότητα Φόρτωσης: 4000 lbs / 1814 kg
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός: Κατασκευασμένοι από υψηλής ποιότητας υλικά για μακροχρόνια χρήση.
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια: Εξασφαλίζει ασφαλή και σταθερή χρήση.
  • Εφαρμογή σε Κάθε Μέγεθος Κουβά: Κατάλληλοι για κάθε τύπο κουβά.
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση: Γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικοί για τρακτέρ, φορτωτές, και skid steer.
Περιλαμβάνονται Αξεσουάρ:
  • Εγχειρίδιο Χρήσης x 1
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 58.7 x 4 x 9 in / 1490 x 100 x 230 mm
  • Καθαρό Βάρος: 84.2 lbs / 38.2 kg ± 2%
  • Μήκος Πιρουνιού: 43 x 2 in / 1090 x 50 mm
  • Μοντέλο: HC60-4000
  • Διαστάσεις Ορθογώνιου Σωλήνα: 2 x 4 x 0.16t in / 50 x 100 x t4 mm
  • Κενό Χείλους Κουβά: A=2.6 in / 65 mm
  • Χείλος Κουβά-κάτω: C=13.8 in / 350 mm
  • Χείλος Κουβά-πάνω: B=9.3 in / 235 mm