VEVOR VEVOR Πιρούνια Παλέτας, 2000 lbs, 43" για Τρακτέρ & Φορτωτές HCF43INCH20005JCOV0
Κωδικός προϊόντος : HCF43INCH20005JCOV0 ID : 42263
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 903 Πόντους
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια
  • Ταιριάζει σε Οποιοδήποτε Μέγεθος Κουβά
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση
  • Πολυχρηστική Χρήση
VEVOR Πιρούνια Παλέτας, 2000 lbs, 43" για Τρακτέρ & Φορτωτές HCF43INCH20005JCOV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Παλετοφόροι, Ικανότητα 2000 lbs, 43" Παλετοφόροι για Κουβά Τρακτέρ
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ικανότητα 2000 LBS: Ιδανικοί για βαριές εργασίες, προσφέροντας αξιόπιστη υποστήριξη.
  • Ανθεκτικό Υλικό & Σχεδιασμός: Κατασκευασμένοι από υψηλής ποιότητας υλικά για μακροχρόνια χρήση.
  • Πολλαπλή Προστασία για Ασφάλεια: Εξασφαλίζει ασφαλή και σταθερή χρήση.
  • Ταιριάζει σε Οποιοδήποτε Μέγεθος Κουβά: Ευέλικτη εφαρμογή για διάφορους τύπους κουβάδων.
  • Εύκολη Εγκατάσταση & Μετακίνηση: Γρήγορη και απλή τοποθέτηση χωρίς κόπο.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικοί για γεωργικές, αγροτικές και άλλες εφαρμογές.
Περιλαμβάνονται Αξεσουάρ:
  • 1 x Εγχειρίδιο Χρήσης
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 43 x 2.8 x 9 in / 1090 x 70 x 230 mm
  • Καθαρό Βάρος: 36.4 lbs / 16.5 kg ± 3%
  • Μήκος Πιρουνιού: 30 x 2 in / 760 x 50 mm
  • Διαστάσεις Ορθογώνιου Σωλήνα: 2 x 2.8 x 0.1t in / 50 x 70 x t3 mm
  • Χάσμα Χείλους Κουβά: 3 in / 75 mm