VEVOR Ηλεκτρικό Τριβείο Γυψοσανίδας VEVOR 750W με LED και Σακούλα Απορρόφησης QMDMJ750WZDZKDDT1V2
Κωδικός προϊόντος : QMDMJ750WZDZKDDT1V2 ID : 46649
Σύντομη περιγραφή
  • Ευέλικτη περιστρεφόμενη κεφαλή: Επιτρέπει την εύκολη πρόσβαση σε δύσκολες γωνίες και επιφάνειες.
  • Προηγμένο σύστημα συλλογής σκόνης: Διατηρεί τον χώρο εργασίας καθαρό και ασφαλή.
  • Τηλεσκοπική ράβδος επέκτασης: Ρυθμιζόμενο μήκος από 1.4m έως 1.9m για άνετη εργασία.
  • Φωτισμός LED: Φωτίζει την επιφάνεια εργασίας για καλύτερη ορατότητα.
  • Για διάφορους τύπους τοίχων: Κατάλληλο για διαφορετικές επιφάνειες και υλικά.
Ηλεκτρικό Τριβείο Γυψοσανίδας VEVOR 750W με LED και Σακούλα Απορρόφησης QMDMJ750WZDZKDDT1V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Τριβείο Γυψοσανίδας 750W
Ηλεκτρικό Τριβείο Γυψοσανίδας Αναδιπλούμενο με Τηλεσκοπική Λαβή
  • Ισχυρό Τριβείο με Μεταβλητή Ταχύτητα 800-1750 RPM
  • Σύστημα Συλλογής Σκόνης Υψηλής Απόδοσης
  • Ευέλικτη Περιστρεφόμενη Κεφαλή για Εύκολη Χρήση
  • Τηλεσκοπική Ράβδος για Προσαρμογή Μήκους
  • Κατάλληλο για Διάφορους Τύπους Τοίχων
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Σπείρωμα Άξονα: M14
  • Δίσκοι Τριβής: 80/100/120/150/180/240 Grit
  • Μήκος: 1.4m-1.9m (4.59ft-6.23ft)
  • Μήκος Καλωδίου: 3m (9.84ft)
  • Ισχύς Εισόδου: 850W
  • Διάμετρος Γυαλόχαρτου: 225mm (8.86inch)
  • Τάση: 220V