VEVOR Λεπίδα Σπατουλαρίσματος VEVOR 32", Μαχαίρι Εξομάλυνσης Ανοξείδωτο για Γύψο/Σοβάδες WBSNZGDYCBD32U10KV0
Κωδικός προϊόντος : WBSNZGDYCBD32U10KV0 ID : 45432
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 459 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ανοξείδωτη Λεπίδα
  • Εργονομική Λαβή Χειρός
  • Σύνθετα Καπάκια Τερματισμού
  • Αντικαταστάσιμες Εισαγωγές Λεπίδας
  • Σχεδιασμός Εύκολος στον Καθαρισμό
  • Εκτεταμένη Εφαρμογή
Λεπίδα Σπατουλαρίσματος VEVOR 32", Μαχαίρι Εξομάλυνσης Ανοξείδωτο για Γύψο/Σοβάδες WBSNZGDYCBD32U10KV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Λεπίδα Σπατουλαρίσματος Γυψοσανίδας, Μαχαίρι Εξομάλυνσης 32 ιντσών
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Υλικό Λεπίδας: Ανοξείδωτο Ατσάλι
  • Εργονομική Λαβή: Άνετη λαβή για εύκολη χρήση και έλεγχο.
  • Σύνθετα Καπάκια Τερματισμού: Υψηλής αντοχής για προστασία και μακροχρόνια χρήση.
  • Αντικαταστάσιμες Εισαγωγές Λεπίδας: Εύκολη αντικατάσταση για συνεχή απόδοση.
  • Σχεδιασμός Εύκολος στον Καθαρισμό: Διατηρήστε το εργαλείο σας καθαρό και έτοιμο για χρήση.
  • Εκτεταμένη Εφαρμογή: Ιδανικό για γυψοσανίδες, τοίχους, γυψοκονιάματα και άλλα.
Προδιαγραφές Προϊόντος:
  • Μέγεθος Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 32 x 5.4 x 2.1 in / 80 x 13.8 x 5.4 cm
  • Πάχος Λεπίδας: 0.02 in / 0.5 mm