VEVOR VEVOR Κοπτικό Δαπέδου Βινυλίου 304.8mm, Κόπτης Δαπέδου Λαμινάτ 12mm με Αναβαθμισμένο Μοχλό από Αλουμίνιο, Τηλεσκοπική Πλάκα Υποστήριξης, Κοπές Ξύλου και Συνθετικών Υλικών LXQGDBQGJ12IODEYR001V0
Κωδικός προϊόντος : LXQGDBQGJ12IODEYR001V0 ID : 97589
Σύντομη περιγραφή
  • Κόπτης Δαπέδων Βινυλίου VEVOR 304.8mm
  • Πάχος κοπής: 12mm, Κατάλληλος για Δάπεδα από Πλαστικό και Ξύλο
  • Βελτιωμένος σχεδιασμός εξοικονόμησης εργασίας με μοχλό από κράμα αλουμινίου
  • Τηλεσκοπική πλάκα υποστήριξης για μεγαλύτερη σταθερότητα
  • Λεπιδάκι χάλυβα υψηλής αντοχής για καθαρή κοπή
  • Πολλαπλή εφαρμογή: Ιδανικός για LVT, VCT, SPC, LVP, WPC
  • Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
  • Μέγιστο μήκος κοπής: 12 ίντσες / 304,8 mm
  • Χρώμα: Μαύρο & Πορτοκαλί
  • Αριθμός Μοντέλου: FC1201
  • Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
  • Μέγιστο πάχος κοπής: 0,47 ίντσες / 12 mm
  • Διαστάσεις προϊόντος: (18,7 + 8,46) x 15,2 x 14,17 ίντσες / (475 + 215) x 386 x 360 mm
  • Καθαρό Βάρος: 26 lbs / 11,8 kg
VEVOR Κοπτικό Δαπέδου Βινυλίου 304.8mm, Κόπτης Δαπέδου Λαμινάτ 12mm με Αναβαθμισμένο Μοχλό από Αλουμίνιο, Τηλεσκοπική Πλάκα Υποστήριξης, Κοπές Ξύλου και Συνθετικών Υλικών LXQGDBQGJ12IODEYR001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Επεκτάσιμη Πλάκα Υποστήριξης
Ευέλικτες Επιλογές Γωνίας
Ομαλή & Καθαρή Κοπή
Μέγιστο Πάχος Κοπής 12 mm
Αυτός ο κόφτης δαπέδου laminate υποστηρίζει μέγιστο μήκος κοπής 12 ιντσών / 304.8 mm και δουλεύει με σανίδες 0-12 mm, συμπεριλαμβανομένων PVC, LVT, VCT, laminate, μηχανικής ξυλείας και πολυστρωματικών σύνθετων δαπέδων.
Αβίαστη Κοπή
Περιγραφή Προϊόντος
  • VEVOR 304.8 mm Κόφτης Δαπέδου Βινυλίου, 12 mm Πάχος Κόφτης Δαπέδου Laminate με Αναβαθμισμένο Μοχλό Εξοικονόμησης Εργασίας από Κράμα Αλουμινίου, Τηλεσκοπική Πλάκα Υποστήριξης, Κόβει Ορισμένες Μηχανικές Ξυλείες, LVT, VCT, SPC, LVP, WPC
  • Σχεδιασμός Εξοικονόμησης Εργασίας
  • Κοπή Διάφορων Τύπων Σανίδων
  • Ακονισμένη Ατσάλινη Λεπίδα
  • Ευρεία Χρήση
  • Γρήγορη Εγκατάσταση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγιστο Μήκος Κοπής: 12 in / 304.8 mm
  • Χρώμα: Μαύρο & Πορτοκαλί
  • Αριθμός Μοντέλου: FC1201
  • Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
  • Μέγιστο Πάχος Κοπής: 0.47 in / 12 mm