VEVOR VEVOR Αλουμινένιο Γαλλικό Κλειδί 18" με Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνας 60CRV GQBS18INCHZG8OWPZV0
Κωδικός προϊόντος : GQBS18INCHZG8OWPZV0 ID : 42153
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 529 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνων
  • Ελαφρύς Σχεδιασμός
  • Στιβαρό και Ανθεκτικό
  • Κατάλληλο για Στενούς Χώρους
VEVOR Αλουμινένιο Γαλλικό Κλειδί 18" με Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνας 60CRV GQBS18INCHZG8OWPZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αλουμινένιο Ισιοσωλήνιο Κλειδί 18" με Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Αυτόματη Ρύθμιση Σιαγόνων: Εύκολη και γρήγορη προσαρμογή για διάφορα μεγέθη σωλήνων.
  • Ελαφρύς Σχεδιασμός: Κατασκευασμένο από αλουμίνιο για εύκολη μεταφορά και χρήση.
  • Στιβαρό και Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από 60CrV και αλουμίνιο για μακροχρόνια χρήση.
  • Άνετη Λαβή: Εργονομικός σχεδιασμός για άνετη χρήση χωρίς κόπωση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες εργασίες σε στενούς χώρους.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Συνολικό Μήκος: 18" / 457.2 mm
  • Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένων Όλων των Αξεσουάρ): 5.3 lbs / 2.42 kg
  • Αριθμός Μοντέλου: TD0520 18"
  • Ικανότητα Σιαγόνων: Φ1.1" - Φ3.5" / Φ27 mm - Φ89 mm