VEVOR Φορητή Αυτόματη Μηχανή Απογύμνωσης Καλωδίων VEVOR 180W BXJHXSMS-025HLLHJV2
Κωδικός προϊόντος : BXJHXSMS-025HLLHJV2 ID : 45534
Σύντομη περιγραφή
  • Κατασκευή από Κράμα Αλουμινίου: Ανθεκτική και ελαφριά κατασκευή για μακροχρόνια χρήση.
  • Ισχυρός Κινητήρας: 180W κινητήρας για αποτελεσματική απογύμνωση καλωδίων.
  • Προστατευτικός Σχεδιασμός: Εξασφαλίζει την ασφάλεια κατά τη χρήση.
  • Αιχμηρή Λεπίδα από Χάλυβα: Εξασφαλίζει καθαρή και ακριβή απογύμνωση.
  • Ρυθμιζόμενη Βίδα: Επιτρέπει την προσαρμογή για διαφορετικά μεγέθη καλωδίων.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλη για διάφορους τύπους καλωδίων και ανακύκλωση χαλκού.
Φορητή Αυτόματη Μηχανή Απογύμνωσης Καλωδίων VEVOR 180W BXJHXSMS-025HLLHJV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Απογύμνωσης Καλωδίων Φ1.5mm~Φ25mm
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αιχμηρή Λεπίδα από Ατσάλι: Εγγυάται καθαρή και ακριβή απογύμνωση.
  • Ρυθμιζόμενη Βίδα: Επιτρέπει την εύκολη προσαρμογή για διαφορετικά μεγέθη καλωδίων.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανική για διάφορες εργασίες απογύμνωσης καλωδίων.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Βάρος: 28.7 lbs / 13 kg
  • Φάση: Μονοφασική
  • Ιπποδύναμη: 1/4 HP, 180W
  • Εύρος Διαμέτρου Καλωδίων: 0.06"-1.0" / 1.5-25 mm
  • Τάση: 220V, 50Hz
  • Ταχύτητα Απογύμνωσης: 60 ft / min
  • Διαστάσεις: 9.4" x 12.6" x 12.6" / 240 x 320 x 320 mm