VEVOR Επεκτάσεις Πιρουνιών VEVOR 60" για Κλαρκ, Κίτρινες JZHCTYTS60INR541KV0
Κωδικός προϊόντος : JZHCTYTS60INR541KV0 ID : 47307
Σύντομη περιγραφή
  • Συνολικό Μήκος: 59.84 ίντσες / 1520 mm
  • Ικανότητα Φόρτωσης: 4000 lbs / 1.815 τόνους
  • Συμβατά Πιρούνια: 4.2 ίντσες / 106 mm
  • Υλικό: Q235 Ανθρακούχο Ατσάλι
  • Εξωτερικό Πλάτος: 4.92 ίντσες / 125 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 47.44 lbs / 21.52 kg
Επεκτάσεις Πιρουνιών VEVOR 60" για Κλαρκ, Κίτρινες JZHCTYTS60INR541KV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Επεκτάσεις Παλετοφόρου VEVOR, Μήκος 60" Πλάτος 4.5", Βαρέως Τύπου Ανθρακούχο Ατσάλι
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ακριβής Επίστρωση: Προστατεύει από τη διάβρωση και τη φθορά.
  • Ενισχυμένο Πλάτος: Προσφέρει σταθερότητα και ασφάλεια κατά τη χρήση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Τοποθετούνται εύκολα και γρήγορα.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικές για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
  • Αδιάλειπτη Συγκολλημένη Δομή: Εξασφαλίζει αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Συνολικό Μήκος: 59.84 in / 1520 mm
  • Εξωτερικό Ύψος: 1.97 in / 50 mm
  • Συμβατές Πιρούνες: 4.2 in / 106 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: HX-1
  • Εξωτερικό Πλάτος: 4.92 in / 125 mm
  • Εσωτερικό Πλάτος: 4.53 in / 115 mm