Κωδικός προϊόντος : TSWXPDSL63INMVUBK001V0 ID : 86436
Σύντομη περιγραφή
  • Έξτρα Μακριά Ράμπα: Αυτές οι ράμπες ανύψωσης αυτοκινήτου διαθέτουν μήκος 52,6 in (1.335 mm), ύψος ανύψωσης 6,3 in (160 mm) και κλίση 9,5°. Κατάλληλες για οχήματα με υψηλό πλαίσιο και επίσης για κάποια με χαμηλό πλαίσιο, αποφεύγοντας την επαφή με κάτω τμήματα κατά την ανύψωση.
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    Πολυχρηστική Χρήση
    Ειδικός Σχεδιασμός
    Ανθεκτικό Υλικό
    Μεγάλη Φορητότητα
    Επιμήκης Ράμπα
    Ράμπες Αυτοκινήτου VEVOR, 2 Τεμάχια 5897 kg GVW Ικανότητας, 160 mm Ύψος Ανύψωσης, Φορητές Υψηλής Προφίλ Ράμπες Αυτοκινήτου για Συντήρηση Οικιακού Γκαράζ και Αλλαγές Λαδιού, Βαρέως Τύπου για Επισκευές Φορτηγών SUV, Μαύρο