Κωδικός προϊόντος : DBQGWCC56INCC9KHQ001V0 ID : 96759
Σύντομη περιγραφή
  • Ράβδος Prylever VEVOR, Αντοχή Βάρους 907 κιλά, 1.3 μ Χειρολαβή από Ανθρακοχάλυβα
  • Μήκος 1.4 μ Λοστός για Μπετόν, Κατεδαφίσεις, και Κατασκευή
  • 56 ίντσες Μοχλικής Ικανότητας για Γρήγορη Ανύψωση
  • Ανθεκτικός Χάλυβας που Αντέχει στον Χρόνο
  • Σταθερός Έλεγχος, Εύκολος Χειρισμός
  • Άνετη και Ασφαλής Λαβή
  • Ένα Εργαλείο, Πολλές Δυνατότητες
  • Ποιότητα Όλων των Μεταλλικών Εξαρτημάτων
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ×Π×Υ): 1400 x 35 x 30 mm
  • Φορτίο Αντοχής: 2000 lbs/907.18 kg
  • Μοντέλο: CL-WCC56
  • Συνολικό Μήκος: 1422.4 mm
  • Καθαρό Βάρος: 4.26 kg
  • Κύριο Υλικό: Ανθρακοχάλυβας
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Εύκολη Αφαίρεση Καρφιών με Prylever Bar
VEVOR Prylever Bar
  • Ικανότητα φορτίου: 907 kg
  • Υλικό: Βαρύς Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Μήκος λοστού: 1.4 m
  • Ιδανικό για κατασκευές και βιομηχανική χρήση
  • Σταθερός έλεγχος, εύκολος χειρισμός
  • Ποιότητα όλου του χάλυβα
Διαστάσεις προϊόντος (L×W×H): 55.12 x 1.38 x 1.18 in / 1400 x 35 x 30 mm
Αριθμός μοντέλου: CL-WCC56
Συνολικό μήκος: 56 in / 1422.4 mm