VEVOR VEVOR Ταινιόδρομος 59x7.8", Ανοξείδωτος, Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα, Διπλό Κάγκελο PDSSJ59X78INQJ12NV2
Κωδικός προϊόντος : PDSSJ59X78INQJ12NV2 ID : 47379
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία Υπερθέρμανσης: Ενσωματωμένη προστασία για την αποφυγή υπερθέρμανσης του κινητήρα.
  • Προστασία Ρεύματος: Διαθέτει μηχανισμό προστασίας για την αποφυγή υπερφόρτωσης.
  • Φορτίο Μέγιστης Ικανότητας: Υποστηρίζει φορτίο έως 82.67 lbs/37.5 kg.
VEVOR Ταινιόδρομος 59x7.8", Ανοξείδωτος, Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα, Διπλό Κάγκελο PDSSJ59X78INQJ12NV2
VEVOR Ζώνη Μεταφοράς, 59 x 7.8 ίντσες
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
Βιομηχανικής Ποιότητας Υλικό: Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 201 για μέγιστη αντοχή.
Ζώνη Μεταφοράς PVC: Ανθεκτική και αντιστατική ζώνη για ομαλή λειτουργία.
Πολλαπλές Ρυθμίσεις: Ρυθμιζόμενη ταχύτητα και κατεύθυνση για ευελιξία στη χρήση.
Προστασία Υπερθέρμανσης: Ενσωματωμένη προστασία για ασφαλή λειτουργία.
Ποικιλία Εφαρμογών: Ιδανικό για βιομηχανικές και εμπορικές χρήσεις.
Προστασία Ρεύματος: Ασφαλής λειτουργία με προστασία από υπερφόρτωση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Αριθμός Μοντέλου: MS15020
  • Βάρος Προϊόντος: 40.79 lbs/18.5 kg
  • Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι 201
  • Ταχύτητα Ζώνης: Διπλής Κατεύθυνσης Μεταβλητή Ταχύτητα, 28 m/min
  • Διαστάσεις Ζώνης: 59 x 7.8 in/1498.6 x 198.1 mm
  • Πλάτος Τραπέζης: 9.9 in/252 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 58.86 x 14.17 x 35.91 in/1495 x 360 x 912 mm