VEVOR VEVOR Μπλε Σωλήνας Αντίστροφης Ροής 1.5" x 50' με Εξαρτήματα BGTJPSRG15INOJWRZV0
Κωδικός προϊόντος : BGTJPSRG15INOJWRZV0 ID : 50201
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 469 Πόντους
  1. Αξιόπιστα Υλικά
  2. Λεπτή Σφράγιση
  3. Εύκολη Φορητότητα
  4. Διάφορα Σενάρια
  5. Ανοχή Θερμοκρασίας
  6. Πλήρες Σετ
VEVOR Μπλε Σωλήνας Αντίστροφης Ροής 1.5" x 50' με Εξαρτήματα BGTJPSRG15INOJWRZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σωλήνας Αντίστροφης Πλύσης 1.5 in x 50 ft Μπλε Υψηλής Ποιότητας
  • Πλήρες Σετ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα.
  • Αξιόπιστα Υλικά: Κατασκευασμένος από ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση.
  • Λεπτή Σφράγιση: Εξασφαλίζει άριστη στεγανότητα.
  • Εύκολη Μεταφορά: Ελαφρύς και εύκολος στη μεταφορά.
  • Διάφορα Σενάρια: Ιδανικός για πολλές εφαρμογές.
  • Ανοχή Θερμοκρασίας: Λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -5°C έως 65°C.
Λειτουργική Θερμοκρασία: 23°F έως 149°F / -5°C έως 65°C
Μήκος Σωλήνα: 50 ft / 15.24 m
Μέγιστη Λειτουργική Πίεση: 90 psi
Πάχος Σωλήνα: 0.04 in / 1.0 mm
Χρώμα: Μπλε
Αριθμός Μοντέλου: TLP04038X50FT01-CE
Εσωτερική Διάμετρος Σωλήνα: 1.5 in / 38.10 mm