VEVOR VEVOR Σετ Σωλήνων Αναρρόφησης Αντλίας Νερού 2" x 20' Πράσινο/65' Μπλε BGTJ20INCH65DDBGEV0
Κωδικός προϊόντος : BGTJ20INCH65DDBGEV0 ID : 49852
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστα Υλικά
  • Εξοικονόμηση Χώρου
  • Ισχυρό Φίλτρο
  • Διάφορα Σενάρια
  • Εξοικονόμηση Χρόνου
  • Μέγιστη Πίεση Λειτουργίας: 90 psi
VEVOR Σετ Σωλήνων Αναρρόφησης Αντλίας Νερού 2" x 20' Πράσινο/65' Μπλε BGTJ20INCH65DDBGEV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Σωλήνα Αναρρόφησης VEVOR για Αντλία Νερού 2 in x 20 ft Πράσινο/65 ft Μπλε Σωλήνες
  • Πλήρες Σετ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για εύκολη εγκατάσταση και χρήση.
  • Αξιόπιστα Υλικά: Κατασκευασμένο από ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση.
  • Εξοικονόμηση Χώρου: Σχεδιασμένο για να καταλαμβάνει λιγότερο χώρο κατά την αποθήκευση.
  • Ισχυρό Φίλτρο: Φίλτρο από ανοξείδωτο χάλυβα με διάμετρο οπής 0.40 in / 10 mm.
  • Διάφορα Σενάρια: Ιδανικό για πολλές εφαρμογές και περιβάλλοντα.
  • Εξοικονόμηση Χρόνου: Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Αναρρόφηση: 0.12 in / 3.0 mm
  • Πίεση Πλύσης: 0.04 in / 0.9 mm
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: 23°F έως 149°F / -5°C έως 65°C
  • Μήκος Σωλήνα Αναρρόφησης: 20 ft / 6.10 m
  • Μήκος Σωλήνα Πλύσης: 65 ft / 19.81 m
  • Διάμετρος Σωλήνα: 2.0 in / 50.80 mm