VEVOR VEVOR Υποβρύχια Αντλία Συτόθλιψης 690W (4623 GPH, 9M max lift) QSWNBSL690W1CGLCB001V2
Κωδικός προϊόντος : QSWNBSL690W1CGLCB001V2 ID : 84298
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 748 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Επαγγελματική Βυθιζόμενη Αντλία Σαμπ
  • Στιβαρή Κατασκευή
  • Ομαλή Αποστράγγιση Λυμάτων
  • Εύκολη Χρήση
  • Κατασκευασμένη για Διάρκεια
  • Φορητή Λαβή
  • Τάση/Συχνότητα: AC 230V, 50Hz
  • Αριθμός Μοντέλου: ZXW750-W
  • Μέγιστη Ροή: 4623 GPH/17.500 L/H (με σωλήνα 1.5 in)
  • Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης: 30 ft/9 m
  • Ισχύς: 0.93 HP/690W
  • Βασικό Υλικό: PP-GF20 & ABS Σώμα Αντλίας
VEVOR Υποβρύχια Αντλία Συτόθλιψης 690W (4623 GPH, 9M max lift) QSWNBSL690W1CGLCB001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Εξοπλισμένη με έναν ισχυρό κινητήρα 690W (0.93 HP), αυτή η υποβρύχια αντλία εκκενώνει έως 17.500 L/h (4623 GPH) και επιτυγχάνει μέγιστο ύψος ανύψωσης 9 m (30 ft), εξασφαλίζοντας ταχύτατη και αποτελεσματική αποστράγγιση λυμάτων.
Ανθεκτική σε Βρώμικο Νερό με Φερτά Υλικά
Πολλαπλοί Αντάπτορες, Ευρεία Συμβατότητα
Πολλαπλές Εφαρμογές
Ανθεκτική Κατασκευή & Φορητός Σχεδιασμός
Τάση/Συχνότητα: AC 230V, 50Hz
Αριθμός Μοντέλου: ZXW750-W