VEVOR Φορητό Μαγνητικό Δράπανο VEVOR 1300W Χαμηλού Προφίλ WSCLZ35MM00036YINV2
Κωδικός προϊόντος : WSCLZ35MM00036YINV2 ID : 41932
Σύντομη περιγραφή
  • Συμπαγές Μέγεθος
  • Αποδοτική Απόδοση
  • Αποσπώμενη Λαβή
  • Σύστημα Ψύξης
  • Ισχυρή Μαγνητική Δύναμη
  • Προστασία από Υπερφόρτωση
Φορητό Μαγνητικό Δράπανο VEVOR 1300W Χαμηλού Προφίλ WSCLZ35MM00036YINV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1300W Χαμηλού Προφίλ
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Συμπαγές Μέγεθος: Ιδανικό για εργασία σε περιορισμένους χώρους.
  • Αποδοτική Απόδοση: Με ισχύ 1300W για μέγιστη απόδοση.
  • Αποσπώμενη Λαβή: Για ευκολία στη μεταφορά και αποθήκευση.
  • Σύστημα Ψύξης: Διατηρεί τη θερμοκρασία σε ασφαλή επίπεδα κατά τη χρήση.
  • Ισχυρή Μαγνητική Δύναμη: Εξασφαλίζει σταθερότητα και ακρίβεια κατά τη διάτρηση.
  • Προστασία Υπερφόρτωσης: Προστατεύει το εργαλείο από ζημιές λόγω υπερβολικής χρήσης.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μέγιστο Βάθος Διάτρησης: 1.8 in / 45 mm
  • Μοντέλο: 8840E
  • Ταχύτητα Χωρίς Φορτίο: Σταθερή ταχύτητα 650 r/min
  • Μέγιστη Ισχύς Φορτίου: 1300W
  • Τύπος Τσοκ: Δεξιά Γωνία Στέλεχος
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 11.0 x 3.9 x 8.3 in / 280 x 100 x 210 mm
  • Μέγιστη Διάμετρος Διάτρησης: Φ1.4 in / Φ35 mm
  • Καθαρό Βάρος: 22.9 lbs / 10.4 kg
  • Ισχύς Χωρίς Φορτίο: Μέγιστη Ισχύς 480W