VEVOR VEVOR Μαγνητική Δραπανομηχανή 1500W 60mm 0-600 RPM CLZJPCSDJ60M77GY5001V2
Κωδικός προϊόντος : CLZJPCSDJ60M77GY5001V2 ID : 80258
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρό Μαγνητικό Τραπεζομηχάνημα: Με ισχύ 1500 W και μέγιστη διάμετρο λείανσης 60 mm.
  • Μεταλλικό Κορμί: Εξασφαλίζει σταθερότητα και αντοχή στη χρήση.
  • Ακρίβεια στον Άξονα: Υψηλής ποιότητας άξονας για ακριβή αποτελέσματα.
  • Προστασία από Υπερφόρτωση: Διακοπή σε περίπτωση υπερβολικής θέρμανσης.
  • Αποδοτικό Σύστημα Ψύξης: Για διατήρηση ιδανικής θερμοκρασίας.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Ιδανική για απαιτητικές εφαρμογές.
  • Σταθερή Βάση: Ισχυρή μαγνητική δύναμη 2922 lbf / 13000 N.
  • Βάθος Σπειροειδούς Τρυπανίσματος: Μέγιστο 100 mm.
  • Ικανότητα Διάτρησης: M3–M16.
  • Μέγιστη Διαδρομή: 200 mm.
  • Τύπος Στελέχους: Morse Taper.
  • Διάμετρος Σπειροειδούς Τρυπανίσματος: Φ3–Φ16 mm.
  • Κωδικός Μοντέλου: J1CD-60D.
  • Ταχύτητα χωρίς Φορτίο: 0–600 RPM.
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 365 x 230 x 495 mm.
  • Ισχύς Υπό Φορτίο: 1550W (US) / 1500W (EU).
    VEVOR Μαγνητική Δραπανομηχανή 1500W 60mm 0-600 RPM CLZJPCSDJ60M77GY5001V2
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    Ισχυρή Ποιότητα: Μαγνητικό Δράπανο με 3-σε-1 Λειτουργία
    Αυτό το μαγνητικό δράπανο υποστηρίζει κοπή, κοχλίωση και διάτρηση. Με διάμετρο κοπής 60 mm, είναι ιδανικό για μεγάλα έργα. Εύρος διάτρησης: Φ3-Φ16 mm, εύρος κοχλίωσης: M3-M16.
    Ισχυρή Μαγνητική Δύναμη
    Ακριβής Έλεγχος
    Αξιόπιστες Λεπτομέρειες
    Αποτελεσματικότητα
    Με κινητήρα 1500W, αυτή η μαγνητική δραπανομηχανή προσφέρει ισχυρή απόδοση για ανακαινίσεις, τοποθετήσεις εξοπλισμού, χαλυβουργία, ναυπήγηση, έργα γεφυρών και σιδηροδρόμων, ενέργεια από άνεμο και εργοστάσια ισχύος. Έτοιμη για κάθε εργασία, οπουδήποτε.