VEVOR VEVOR Μαγνητικός Δράπανος 1200W 38mm 900 RPM CLZJPCSDJ38MVZAUF001V2
Κωδικός προϊόντος : CLZJPCSDJ38MVZAUF001V2 ID : 79911
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ισχυρή Απόδοση Διάτρησης: Ο κινητήρας των 1200W προσφέρει αποδοτική διάτρηση. Το μαγνητικό δράπανο υποστηρίζει διάμετρο πυρήνων έως 1.5" / 38 mm και εύρος στρεπτικού τρυπήματος από Φ0.1"-0.6" / Φ3-16 mm—ιδανικό για λεπτές εργασίες και μεγάλης κλίμακας δουλειές.
VEVOR Μαγνητικός Δράπανος 1200W 38mm 900 RPM CLZJPCSDJ38MVZAUF001V2
Γνωρίστε τα Χαρακτηριστικά που Υπερβαίνουν τις Προσδοκίες Σας:
  • Μεταλλικό Σώμα: Αντοχή και σταθερότητα υψηλού επιπέδου.
  • Υψηλής Ακρίβειας Άτρακτος: Διασφαλίζει ακριβή και καθαρά αποτελέσματα.
  • Προστασία από Υπερφόρτωση: Κρατά τη μηχανή ασφαλή και λειτουργική κάτω από συνθήκες πίεσης.
  • Σύστημα Αποτελεσματικής Ψύξης: Για συνεχή λειτουργία χωρίς διακοπές.
  • Σταθερή Βάση: Εξασφαλίζει ακρίβεια σε κάθε διάτρηση.
Διαστάσεις προϊόντος: 12.6"" x 7.5"" x 14.8"" / Βάρος καθαρής συσκευής: 21.6 lbs.