VEVOR VEVOR Φορητή Μαγνητική Δράπανο 1450W με Ισχύ Έλξης 2878 lbf και Διάμετρο Βαρείας 2" CLZTJ6JT50MMO3WWGV2
Κωδικός προϊόντος : CLZTJ6JT50MMO3WWGV2 ID : 78492
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Απόδοση 1450W
  • Δυνατότητες Γεώτρησης για Πολλαπλές Χρήσεις
  • 10-Επίπεδη Ρύθμιση Ταχύτητας
  • Κλίμακα Βάθους με Απόλυτη Ακρίβεια
  • Ανθεκτικός Οδηγός Ράγας
  • Σταθερή Βάση για Ασφάλεια και Ακρίβεια
VEVOR Φορητή Μαγνητική Δράπανο 1450W με Ισχύ Έλξης 2878 lbf και Διάμετρο Βαρείας 2" CLZTJ6JT50MMO3WWGV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μαγνητικό Δράπανο 1450W 2878 lbf Φορητό Μαγνητικό Δράπανο Πρέσας 2 in Φωλεοποίηση Διάμετρος Ισχυρή Απόδοση
Απελευθερώστε την πραγματική δύναμη με 1450W απόδοσης και μέγιστη μαγνητική δύναμη 2878 lbf, που σας εξασφαλίζει την απόλυτη σταθερότητα και ακρίβεια στις εργασίες σας.
Ευέλικτες Δυνατότητες Διάτρησης
Κατάλληλο για κάθε είδους διάτρηση με μέγιστη διάμετρο διάτρησης 2 in for coring drill και 0.1-0.6 in για twist drill, κάνοντας το ιδανικό για πολλαπλές εφαρμογές.
Ρύθμιση 10 Ταχυτήτων
Ακριβής Ζυγοστάθμιση Βάθους
Ανθεκτική Οδηγός Ράγα & Σταθερή Βάση
Προσφέρει μέγιστη αντοχή σε καθημερινή χρήση, ενώ η σταθερή βάση διασφαλίζει ακρίβεια και ασφάλεια.
  • Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβάνονται Όλα τα Αξεσουάρ): 27.6 lb / 12.5 kg
  • Τύπος Αξιακής Ράβδου: Weldon Shank
  • Μέγιστο Βάθος Βαθμίδας (Twist Drill): 3.9 in / 100 mm
  • Εύρος Διαμέτρου Βιδών: M3-M16
  • Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: MDP-50
  • Μέγιστο Βάθος Βαθμίδας: 2 in / 50 mm
  • Μέγιστη Απόσταση Μετακίνησης: 8.7 in / 220 mm