VEVOR Υδραυλική Πρέσα VEVOR 6T για Σωλήνες PEX/PE-X/PB YYQVX12-28TH16-32V0
Κωδικός προϊόντος : YYQVX12-28TH16-32V0 ID : 45328
  2. Εξαιρετική Πίεση & V/TH: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές με υψηλή ακρίβεια.
  3. Αφαιρούμενες Μήτρες 12-32 mm: Ευελιξία για διαφορετικά μεγέθη σωλήνων.
  4. Λαβή με Επικάλυψη Καουτσούκ: Άνετη και ασφαλής χρήση.
  6. Χειροκίνητη Βαλβίδα Εμβόλου: Ακριβής έλεγχος της πίεσης κατά τη χρήση.
Υδραυλική Πρέσα VEVOR 6T για Σωλήνες PEX/PE-X/PB YYQVX12-28TH16-32V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Υδραυλικό Εργαλείο Πρεσαρίσματος VEVOR 6T
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αποσπώμενο Υδραυλικό Σύστημα: Εύκολη συντήρηση και αντικατάσταση εξαρτημάτων.
  • Εξαιρετική Πρεσαρίσματος: Διαθέτει V και TH σχήματα για διαφορετικές διαμέτρους σωλήνων.
  • Αφαιρούμενες Μήτρες: Διαστάσεις από 12-32 mm για ευελιξία στη χρήση.
  • Λαβή με Επικάλυψη Καουτσούκ: Άνετη και ασφαλής λαβή για μακροχρόνια χρήση.
  • Χειροκίνητη Βαλβίδα Εμβόλου: Απλή και αποτελεσματική λειτουργία.
  • Ποικιλία Χρήσεων: Ιδανικό για επαγγελματίες και ερασιτέχνες.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Κεφαλή: Περιστρεφόμενη κεφαλή 360° για εύκολη πρόσβαση σε δύσκολα σημεία.
  • Τύπος V: Διαστάσεις 12 mm/0.5 ίντσες, 15 mm/0.6 ίντσες, 18 mm/0.7 ίντσες, 22 mm/0.9 ίντσες, 28 mm/1.1 ίντσες.
  • Τύπος TH: Διαστάσεις 16 mm/0.6 ίντσες, 20 mm/0.8 ίντσες, 26 mm/1.0 ίντσες, 32 mm/1.3 ίντσες.