VEVOR VEVOR Ανταλλακτικές Λεπίδες Κοπής Ράβδου 28mm, 6 Τεμάχια, Διπλής Όψης, Από Χάλυβα Cr12MoV, 36 x 28 x 15 mm GJQDJDP13D28US5UL001V0
Κωδικός προϊόντος : GJQDJDP13D28US5UL001V0 ID : 84333
Σύντομη περιγραφή
  • Λεπίδες Κατασκευής: Λεπίδες κοπής VEVOR, 6 τεμ. Ανταλλακτικά σιαγόνες για κοπτικό ράβδου 1-1/8 ίντσας 28mm #9
  • Υλικό: Κατασκευασμένο από χάλυβα υψηλής σκληρότητας CR12MOV για άμεση και αποτελεσματική κοπή
  • Αντικατάσταση: Εύκολη αντικατάσταση για άμεση συντήρηση
  • Πακέτο Εγκατάστασης: Διαθέτει πλούσιο σετ εγκατάστασης με βίδες και ελατήρια ροδέλας
  • Πολλαπλές Εφαρμογές: Ιδανικό για ευρεία γκάμα εφαρμογών κοπής
  • Ακριβής Κοπή: Εξαιρετικά κοφτερή κοπτική άκρη που εξασφαλίζει ακριβή αποτελέσματα
  • Διαστάσεις: 1.42 x 1.1 x 0.6 in / 36 x 28 x 15 mm
  • Αριθμός μοντέλου: RC-28X
  • Ποσότητα: 3 ζεύγη
  • Διάμετρος οπής: 0.71 in / 18 mm
  • Καθαρό βάρος: 1.6 lbs / 0.72 kg
  • Κύριο Υλικό: CR12MOV
VEVOR Ανταλλακτικές Λεπίδες Κοπής Ράβδου 28mm, 6 Τεμάχια, Διπλής Όψης, Από Χάλυβα Cr12MoV, 36 x 28 x 15 mm GJQDJDP13D28US5UL001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Ανθεκτικό και Μακράς Διάρκειας
Εξαιρετική Απόδοση
Εύκολη Αντικατάσταση
Υψηλή Συμβατότητα
Λεπτομέρειες Προϊόντος
  • Διαθέσιμες Διαστάσεις Στοιχείου (Μ x Π x Υ): 36 x 28 x 15 mm
  • Ποσότητα: 3 Ζεύγη, Διάμετρος Τρύπας: 18 mm