VEVOR VEVOR Φορητή Μέγγενη 4.5", Με Περιστρεφόμενη Βάση 270°, Γρήγορη Απελευθέρωση, Από Χυτοσίδηρο BXSTHQ45YCZYALM7W001V0
Κωδικός προϊόντος : BXSTHQ45YCZYALM7W001V0 ID : 92281
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 589 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος λαιμοποδιού: 2 ίντσες
  • Πλάτος σιαγόνας: 4.5 ίντσες
  • Μέγιστη Δύναμη Σφίξης: 7KN
  • Μέγιστο Άνοιγμα Σιαγόνας: 3.35 ίντσες
  • Γωνία Περιστροφής Βάσης: Βάση με Περιστροφή 270°
  • Υλικό: Ευσυμπίεστο χυτοσίδηρο
  • Βάθος Σιαγόνας: 2.4 ίντσες
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 9.25 x 4.72 x 5.91 ίντσες/235 x 120 x 150 mm
  • Καθαρό Βάρος: 13.45 lbs/6.1 kg
VEVOR Φορητή Μέγγενη 4.5", Με Περιστρεφόμενη Βάση 270°, Γρήγορη Απελευθέρωση, Από Χυτοσίδηρο BXSTHQ45YCZYALM7W001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Bench Vise VEVOR Bench Vise, 4.5 Inch, Φορητή Αντιστηρίδα Εργασίας με 270° Περιστρεφόμενη Βάση
Αποδοτική Λαβή:
Αυτή η φορητή αντιστηρίδα εργασίας διαθέτει εξοικονομική λαβή για τη ρύθμιση των σιαγόνων, προσφέροντας σταθερή συγκράτηση σε διαφορετικά μεγέθη και σχήματα κομματιών εργασίας. Με πλάτος σιαγόνας 4.5 in (114.3 mm), επιτρέπει ευρεία κλίμακα σύσφιξης για διάφορες εργασίες.
Περιστρεφόμενη Βάση:
Ανθεκτική Κατασκευή:
Αντιολισθητικές Σιαγόνες:
Το προϊόν εισάγεται και διατίθεται από την SPM Network.
  • Πλάτος Σιαγόνας: 4.5 in
  • Μέγιστο Άνοιγμα Σιαγόνας: 3.35 in
  • Υλικό: Εύκαμπτος Χυτοσίδηρος
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 235 x 120 x 150 mm