VEVOR VEVOR Εύκαμπτος Σωλήνας Στεγνωτηρίου 127MM, Μονωμένος 7.62M με 2 Σφιγκτήρες, Ανθεκτικός Τριπλής Προστασίας για HVAC, R-4.2 Αντίσταση Φλόγας NTJYGD25FT5G9RW3EV0
Κωδικός προϊόντος : NTJYGD25FT5G9RW3EV0 ID : 49073
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 559 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκαμπτες Ρυθμίσεις
  • Αποτελεσματική Μόνωση
  • Προστασία Τριών Στρωμάτων
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Ευρεία Γκάμα Εφαρμογών
  • Σχεδιασμός Δομής Σπείρας
VEVOR Εύκαμπτος Σωλήνας Στεγνωτηρίου 127MM, Μονωμένος 7.62M με 2 Σφιγκτήρες, Ανθεκτικός Τριπλής Προστασίας για HVAC, R-4.2 Αντίσταση Φλόγας NTJYGD25FT5G9RW3EV0
Ο Σωλήνας Αεραγωγού Στεγνωτηρίου VEVOR είναι ένας μονωμένος εύκαμπτος αγωγός με διάμετρο 127mm και μήκος 7.62m, που συνοδεύεται από 2 σφιγκτήρες αγωγού. Προσφέρει βαριάς χρήσης τριπλή προστασία για συστήματα HVAC, θέρμανσης, ψύξης, εξαερισμού και εξαγωγής.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εύκαμπτες Ρυθμίσεις: Προσαρμόζεται εύκολα στις ανάγκες σας.
  • Αποτελεσματική Μόνωση: Με θερμική αντίσταση R-4.2 για βέλτιστη απόδοση.
  • Τριπλή Προστασία: Προστατεύει από φλόγες και εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για γρήγορη τοποθέτηση.
  • Ευρεία Γκάμα Εφαρμογών: Ιδανικός για διάφορες χρήσεις σε συστήματα HVAC.
  • Σχεδιασμός Σπειροειδούς Δομής: Ενισχύει την αντοχή και την ευελιξία του σωλήνα.
Προδιαγραφές Προϊόντος
  • Μήκος: 300 ίντσες / 7620 mm
  • Καθαρό Βάρος (συμπεριλαμβανομένων όλων των εξαρτημάτων): 7.49 lbs / 3.4 kg
  • Πάχος Σωλήνα (σε εκτεταμένη κατάσταση): 0.98 ίντσες / 25 mm
  • Μοντέλο: GC130
  • Διαστάσεις Προϊόντος (σε εκτεταμένη κατάσταση): 7.28 x 7.28 x 300 ίντσες / 185 x 185 x 7620 mm
  • Θερμική Αντίσταση: R-4.2
  • Διάμετρος: 5.11 ίντσες / 130 mm