VEVOR VEVOR Ηλεκτροκόλληση ARC 220V 160A 2σε1 Lift TIG με Hot Start BHJBHSH200A0LS41BV2
Κωδικός προϊόντος : BHJBHSH200A0LS41BV2 ID : 48146
Σύντομη περιγραφή
  • Ιδανική Απόδοση
  • Πολυλειτουργική Συγκόλληση
  • Εύκολη Εκκίνηση Τόξου
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Ασφαλής και Σταθερή
  • Εύκολη Λειτουργία
VEVOR Ηλεκτροκόλληση ARC 220V 160A 2σε1 Lift TIG με Hot Start BHJBHSH200A0LS41BV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR ARC Stick Welder 220V 160A 2in1 Lift TIG Welding Machine Hot Start Ιδανική Απόδοση
Αυτός ο συγκολλητής προσφέρει εξαιρετική απόδοση με ρεύμα εξόδου 160A ± 10A, επιτρέποντας συγκόλληση πάχους έως 15mm.
Πολυλειτουργική Συγκόλληση
Εύκολη Εκκίνηση Τόξου
Η εκκίνηση του τόξου γίνεται με ευκολία, εξασφαλίζοντας ομαλή και σταθερή λειτουργία.
Εύκολη Λειτουργία
Ασφαλής και Σταθερή
Η συσκευή προσφέρει ασφαλή και σταθερή λειτουργία με ρυθμιζόμενη τάση εξόδου 26.4V ± 5V και τάση χωρίς φορτίο 62V ± 10V.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Ρεύμα Εξόδου (A): 160A ± 10A
  • Πάχος Συγκόλλησης: ≤ 15mm
  • Κύκλος Εργασίας (%): 20% / 40°C
  • Διαμόρφωση: Ημι-γέφυρα
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 310 x 140 x 220 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: MMA-200-NA
  • Ονομαστικό Ρεύμα (A): 200A
  • Τάση Εξόδου (V): 26.4V ± 5V
  • Τάση Χωρίς Φορτίο (V): 62V ± 10V