VEVOR VEVOR Φορτιστής LiFePO4 24V 20A 29.2V AC-DC για RV FCCDQ24V20A0KO4EE001V2
Κωδικός προϊόντος : FCCDQ24V20A0KO4EE001V2 ID : 78554
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή φόρτιση 24V με 20A για αποτελεσματικότητα
  • Έξυπνος Φορτιστής LiFePO4 AC-DC για άνεση
  • Συνδετήρας Anderson και αντάπτορας καλωδίου M8 για ευκολία
  • Ανώτατη Ισχύς 584W για σταθερή απόδοση
  • Πολλαπλές Προστασίες Ασφαλείας για αξιόπιστη χρήση
  • Ανθεκτική κατασκευή από κράμα αλουμινίου
  • Συμβατό με Μπαταρία 24V (25.6V DC) LiFePO4 για απόλυτη προσαρμοστικότητα
  • Τάση εισόδου/συχνότητα: 220-240V AC/50Hz
    VEVOR Φορτιστής LiFePO4 24V 20A 29.2V AC-DC για RV FCCDQ24V20A0KO4EE001V2
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    Φορτιστής Μπαταριών Λιθίου VEVOR 24V 20A, 29.2V AC-DC LiFePO4 Έξυπνος Φορτιστής για RV
    • Πλευρά DC: Παρέχει ασφαλή και αποτελεσματική φόρτιση για τις LiFePO4 μπαταρίες 24V (25.6V DC).
    Τεχνικές Προδιαγραφές
    • Ρεύμα Φόρτισης: 20A
    • Αριθμός Μοντέλου: UY600-HF2420
    • Μέγ. Ισχύς Εξόδου: 584W
    • Τάση Φόρτισης: 29.2V DC