VEVOR VEVOR Θερμαντήρας Μεταλλικού Δοχείου 55 Γαλ 1300W με Θερμοστάτη TJRT55JL1300L2AWXV2
Κωδικός προϊόντος : TJRT55JL1300L2AWXV2 ID : 41791
  • Σχεδιασμός Σφιχτής Εφαρμογής
VEVOR Θερμαντήρας Μεταλλικού Δοχείου 55 Γαλ 1300W με Θερμοστάτη TJRT55JL1300L2AWXV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Θερμαντήρας Μεταλλικού Δοχείου VEVOR 55 Γαλόνια 1300W με Ρυθμιζόμενο Θερμοστάτη
Ανακαλύψτε τον θερμαντήρα μεταλλικού δοχείου VEVOR, ιδανικό για γρήγορη και ομοιόμορφη θέρμανση. Με ισχύ 1300W και ρυθμιζόμενο θερμοστάτη, προσφέρει ευελιξία στη ρύθμιση της θερμοκρασίας από 0℉ έως 145℉ (-17.78°C έως 62.78°C).
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ευαίσθητος Αισθητήρας Θερμοκρασίας: Παρέχει ακριβή έλεγχο της θερμοκρασίας.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένος για γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικός για διάφορες βιομηχανικές και εμπορικές χρήσεις.
  • Σχεδιασμός Σφιχτής Εφαρμογής: Εξασφαλίζει άριστη επαφή με το δοχείο για καλύτερη απόδοση.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Εύρος Ρύθμισης Θερμοκρασίας: 0℉-145℉ / -17.78°C-62.78°C
  • Εύρος Λειτουργίας Θερμοκρασίας: -22℉-140℉ / -30°C-60°C
  • Μοντέλο: DHM-55-DT
  • Βάρος Προϊόντος: 11.79 lbs / 5.35 kg
  • Κατάλληλο Μέγεθος Δοχείου: 55 γαλόνια
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 83.07 x 36.22 x 1.85 in / 2110 x 920 x 47 mm