VEVOR Τραπέζι Καλλωπισμού Κατοικιδίων VEVOR με Δύο Βραχίονες, 915 x 610mm, Αναδιπλούμενο για Μεσαίους και Μικρούς Σκύλους, Αντοχή 150kg ZDMRZ36INCHSQMXV6V0
Κωδικός προϊόντος : ZDMRZ36INCHSQMXV6V0 ID : 42884
Άμεσα Διαθέσιμο
  2. Ρυθμιζόμενος Βραχίονας: Βραχίονας με σφιγκτήρα για εύκολη προσαρμογή στο ύψος του κατοικίδιου.
  3. Εύκολη Εγκατάσταση: Απλή και γρήγορη συναρμολόγηση για άμεση χρήση.
  4. Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για μεσαία και μικρά σκυλιά.
  5. Άνετη Αποθήκευση: Πτυσσόμενος σχεδιασμός με ράφι αποθήκευσης για εξοικονόμηση χώρου.
  6. Υψηλή Φορτίο: Στατική αντοχή έως 150kg για ασφαλή χρήση.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Τραπέζι Καλλωπισμού Κατοικιδίων VEVOR με Δύο Βραχίονες, 915 x 610mm, Αναδιπλούμενο για Μεσαίους και Μικρούς Σκύλους, Αντοχή 150kg ZDMRZ36INCHSQMXV6V0
Ανακαλύψτε το VEVOR Τραπέζι Καλλωπισμού Κατοικίδιων, ιδανικό για μεσαία και μικρά σκυλιά. Με διαστάσεις 915 x 610 mm, αυτό το πτυσσόμενο τραπέζι καλλωπισμού προσφέρει ανθεκτικότητα και ευκολία στη χρήση.
Ανθεκτικό Τραπέζι Καλλωπισμού
Ρυθμιζόμενος Βραχίονας με Σφιγκτήρα
Ο βραχίονας είναι ρυθμιζόμενος σε ύψος 34.7" / 881.4 mm, επιτρέποντας την προσαρμογή ανάλογα με τις ανάγκες σας. Περιλαμβάνει δύο βραχίονες και έναν σφιγκτήρα για επιπλέον σταθερότητα.
Προσεγμένες Λεπτομέρειες
Απλή και Γρήγορη Εγκατάσταση
Ευρεία Εφαρμογή
Βολικό Ράφι Αποθήκευσης
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ύψος Επιφάνειας: 31.5" / 800.1 mm
  • Στατικό Φορτίο: 330 lbs / 149.7 kg
  • Μέγεθος Επιφάνειας: 36" x 24" / 914.4 x 609.6 mm
  • Μοντέλο: GT-205H
  • Βάρος Προϊόντος: 33.73 lbs / 15.3 kg
  • Κύριο Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι 201
  • Χρώμα Επιφάνειας: Μπλε
  • Μέγεθος Προϊόντος: 41.73" x 24.25" x 66.97" / 1060 x 616 x 1701 mm