Κωδικός προϊόντος : ZQBXXPZS1571I3CTY001V9 ID : 95897
Σύντομη περιγραφή
  • Μεγάλη Χωρητικότητα
  • Έξυπνη Κλειδαριά
  • Γωνία Ανοίγματος 150°
  • Ανθεκτική Δομή Κατά της Διάρρηξης
  • Σχεδιασμός Κατά της Κλοπής
  • Εύκολη Πρόσβαση
  • Οπές Τοποθέτησης: 6 στο Πίσω Μέρος
  • Κλείστρα: 3, Διάμετρος 20 mm
  • Κάτω Αποθήκευση: Υ x Β x Π: 1120 x 310 x 445 mm
  • Άνω Αποθήκευση: Υ x Β x Π: 198 x 310 x 445 mm
  • Μοντέλο Συσκευής: SS-201QG
  • Βάρος Προϊόντος: 29.6 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 400 x 450 x 1400 mm
  • Βάθος Πόρτας: 40 mm
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Γρήγορη Πρόσβαση
Αντικλεπτικό Βαρύ Καμπάνα
Το χρηματοκιβώτιο για όπλα διαθέτει πλήρη κατασκευή από ατσάλι με 0,04 in / 1,1 mm πάχος αντικλεπτικής πλάκας πόρτας, συνδυασμένο με 3 σταθερούς αποσβεστήρες για αντίσταση κατά του παραβιασμού και των ζημιών. Οι προτρυπημένες τρύπες τοποθέτησης στην πλάτη επιτρέπουν τη στερέωση στον τοίχο.
Σύστημα Συναγερμού & Σιωπηλή Λειτουργία
Έξυπνη Κλειδαριά
Μεγάλη Χωρητικότητα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος VEVOR 8-10 Gun Safe
  • Μεγάλη Χωρητικότητα
  • Έξυπνη Κλειδαριά
  • Άνοιγμα 150°
  • Αντικλεπτική Δομή
  • Αντικλεπτικός Σχεδιασμός
  • Εύκολη Πρόσβαση
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Κατώτερη Αποθήκευση: Υ x Δ x Π: 44.1 x 12.2 x 17.5 in / 1120 x 310 x 445 mm
  • Άνω Αποθήκευση: Υ x Δ x Π: 7.8 x 12.2 x 17.5 in / 198 x 310 x 445 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: SS-201QG
  • Βάρος Προϊόντος: 65.2 lbs / 29.6 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 15.7 x 17.7 x 55.1 in / 400 x 450 x 1400 mm
  • Βάθος Πόρτας: 1.57 in / 40 mm