Κωδικός προϊόντος : JPS-40ACSBQXJ0001V2 ID : 41807
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Καθαριστή Υπερήχων VEVOR 10LΚορυφαία Χαρακτηριστικά Καθαριστή Υπερήχων VEVOR 10L
  • Επαγγελματική Τεχνολογία Καθαρισμού Υπερήχων: Εξασφαλίζει αποτελεσματικό και βαθύ καθαρισμό.
  • Προηγμένη Τεχνολογία Μετατροπέα: Παρέχει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία.
  • Υψηλής Ποιότητας Ανοξείδωτο Ατσάλι 304: Ανθεκτικό και ανθεκτικό στη διάβρωση υλικό.
  • Εύχρηστος Ψηφιακός Πίνακας Ελέγχου: Απλοποιεί τη ρύθμιση και τη λειτουργία.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για κοσμήματα, οικιακή και επαγγελματική χρήση.
  • Σχεδιασμός με Προσοχή: Εργονομικός σχεδιασμός για άνετη χρήση.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 10L Υπερηχητικό Καθαριστικό Μηχάνημα από Ανοξείδωτο Ατσάλι
Επαγγελματική Τεχνολογία Υπερήχων
Προηγμένη Τεχνολογία Μετατροπέα
Εύχρηστο Ψηφιακό Πάνελ Ελέγχου
Ευρεία Εφαρμογή
Σχεδιασμός με Προσοχή στη Λεπτομέρεια
Με χωρητικότητα 9.5L και μέγιστη στάθμη νερού 7.55L, το μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για να καλύπτει όλες τις ανάγκες καθαρισμού σας. Ζυγίζει 6.3 kg και λειτουργεί σε συχνότητα 40kHz με ισχύ υπερήχων 240W και ισχύ θέρμανσης 300W.
Διαστάσεις Προϊόντος: 330 x 270 x 275 mm