Κωδικός προϊόντος : XNKZCSBQXJ155D9SDV2 ID : 48538
Σύντομη περιγραφή
  • Επαγγελματική Τεχνολογία Καθαρισμού Υπερήχων
  • Προηγμένη Τεχνολογία Μετατροπέων
  • Υψηλής Ποιότητας Ανοξείδωτο Ατσάλι 304
  • Λειτουργία με Κουμπί
  • Ευρεία Εφαρμοσιμότητα
  • Εξαιρετικός Σχεδιασμός Δομής
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 15L Υπερηχητικός Καθαριστής με Θερμαντήρα, Χρονοδιακόπτη & Καλάθι
Επαγγελματική Τεχνολογία Υπερηχητικού Καθαρισμού
Προηγμένη Τεχνολογία Μετατροπέων
Η κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι 304 εξασφαλίζει αντοχή και μακροχρόνια χρήση, ενώ το εσωτερικό δοχείο έχει διαστάσεις 325 x 300 x 155 mm με πάχος τοιχώματος 1.0 mm.
Λειτουργία με Κουμπί
Η απλή και εύκολη λειτουργία με κουμπί καθιστά τον καθαριστή εύχρηστο για όλους.
Ευρεία Εφαρμοσιμότητα
Κατάλληλος για καθαρισμό κοσμημάτων, γυαλιών, ρολογιών, εργαλείων και πολλών άλλων αντικειμένων.
Εξαιρετικός Σχεδιασμός Δομής
Ο καθαριστής διαθέτει εξαιρετικό σχεδιασμό που συνδυάζει λειτουργικότητα και αισθητική.
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 355 x 325 x 275 mm
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤75dB
  • Μήκος Καλωδίου Ρεύματος: 1.5 m
  • Χωρητικότητα: 15L
  • Μοντέλο: KZ-S15
  • Χρόνος Ελέγχου: 0-30 Λεπτά
  • Βάρος Προϊόντος: 7.5 kg
  • Συχνότητα: 40kHz
  • Εύρος Θερμοκρασίας: 0-110°C
  • Ισχύς Υπερήχων: 360W
  • Ισχύς Θέρμανσης: 450W