VEVOR Μικροσκόπιο VEVOR Τρινοφθάλμιο 40X-5000X Διπλής Σκηνής FSXWJ5000XSME13QFV2
Κωδικός προϊόντος : FSXWJ5000XSME13QFV2 ID : 45259
  1. Ακριβής Εστίαση: Παρέχει ακριβή ρύθμιση εστίασης με χονδροειδή (14 mm) και λεπτή (1.3 mm) προσαρμογή.
  3. Σύνδεση με Εξωτερική Οθόνη: Δυνατότητα σύνδεσης με υπολογιστή ή οθόνη LCD για καλύτερη προβολή.
  4. Εξαιρετική Ποιότητα Εικόνας: Παρέχει καθαρές και λεπτομερείς εικόνες για ακριβή παρατήρηση.
  6. Πλήρες Σετ Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ για πλήρη λειτουργικότητα.
Μικροσκόπιο VEVOR Τρινοφθάλμιο 40X-5000X Διπλής Σκηνής FSXWJ5000XSME13QFV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ακριβής Εστίαση: Εξοπλισμένο με μηχανισμό ακριβούς εστίασης για καθαρές και ευκρινείς εικόνες.
  • Φιλικός Σχεδιασμός: Εύκολο στη χρήση, ιδανικό για επαγγελματίες και ερασιτέχνες.
  • Σύνδεση με Εξωτερική Οθόνη: Δυνατότητα σύνδεσης με υπολογιστή ή οθόνη LCD για μεγαλύτερη άνεση.
  • Πλήρες Σετ Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα για την άμεση χρήση του μικροσκοπίου.
  • Εξαιρετική Ποιότητα Εικόνας: Με ρυθμιζόμενο LED φωτισμό για βέλτιστη απεικόνιση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Αριθμός Μοντέλου: XSP-36TV
  • Βάρος Προϊόντος: 7.23 lbs / 3.28 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 8.66 x 5.5 x 14.17 in / 220 x 140 x 360 mm
  • Στάδιο: Διπλής Στρώσης Μεταλλικό, Μέγεθος: 4.53 x 4.92 in / 115 x 125 mm
  • Εύρος Κίνησης: 72 x 30 mm / 2.83 x 1.18 in
  • Φακοί Οφθαλμού: 10X, 25X, 2X Βοηθητικός Φακός
  • Αντικειμενικοί Φακοί: 4X, 10X, 40X, 100X Λάδι
  • Μεγέθυνση: 40x, 80x, 100x, 200x, 250x, 400x, 500x, 800x, 1000x, 2000x, 2500x, 5000x
  • Τροφοδοσία: AC 100~240V, 50/60Hz
  • Ρύθμιση Εστίασης: Χονδρική: 14 mm, Λεπτή: 1.3 mm