VEVOR Αναπηρικό Καροτσάκι Μπάνιου VEVOR 17.5in Αλουμινίου ZZZBLYLHJ1750KSKCV0
Κωδικός προϊόντος : ZZZBLYLHJ1750KSKCV0 ID : 46544
Σύντομη περιγραφή
  • Ανεμπόδιστη Διέλευση: Ο σχεδιασμός επιτρέπει εύκολη κίνηση σε στενούς χώρους.
  • Εύκολη Πρόσβαση: Ιδανικό για χρήση στο μπάνιο με εύκολη πρόσβαση.
  • Ευέλικτη Λειτουργία: Προσφέρει ευκολία στη χρήση και προσαρμοστικότητα.
  • Πολυλειτουργική Καρέκλα: Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως καρέκλα ντους και τουαλέτας.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Απλή συναρμολόγηση χωρίς περίπλοκα εργαλεία.
  • Ασφαλής και Ανθεκτική: Κατασκευασμένη από ανθεκτικό κράμα αλουμινίου 6061 και PU.
Αναπηρικό Καροτσάκι Μπάνιου VEVOR 17.5in Αλουμινίου ZZZBLYLHJ1750KSKCV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Καροτσάκι Ντους 17.5in Al Alloy
Καροτσάκι Μπάνιου για Άτομα με Αναπηρία
Χαρακτηριστικά:
  • Ανεμπόδιστη Διέλευση: Σχεδιασμένο για εύκολη πρόσβαση σε όλους τους χώρους.
  • Εύκολη Πρόσβαση: Ιδανικό για χρήση στο μπάνιο και σε άλλους χώρους.
  • Ευέλικτη Λειτουργία: Εύκολο στη χρήση και στη μετακίνηση.
  • Πολυλειτουργικό Καροτσάκι: Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως καροτσάκι ντους και τουαλέτας.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Γρήγορη και απλή συναρμολόγηση.
  • Ασφαλές και Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από ανθεκτικά υλικά για μακροχρόνια χρήση.
Πρωτεύον Υλικό:
Κράμα Αλουμινίου 6061 + PU
Διαστάσεις:
  • Πλάτος Καθίσματος: 17.5 ίντσες / 440 mm
  • Διαστάσεις Καθίσματος (Μ x Π x Υ): 17.13 x 16.93 x 1.57 ίντσες / 435 x 430 x 40 mm
  • Χωρητικότητα Φορτίου: 300 lbs / 136 kg
  • Μέγεθος Πλάτης: 17.32 x 7.20 x 0.79 ίντσες / 440 x 183 x 20 mm
  • Χρώμα: Λευκό + Μαύρο
  • Μοντέλο: HFK-3301-24
  • Μέγεθος Μαξιλαριού Καθίσματος: 17.32 x 16.93 x 1.70 ίντσες / 440 x 430 x 43.3 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 39.96 x 24.41 x 36.22 ίντσες / 1015 x 620 x 920 mm