VEVOR VEVOR Χαρτί Εξέτασης Ιατρικού Τραπεζιού 21" x 125ft JCZZZWTZZJ21SJLCV001V0
Κωδικός προϊόντος : JCZZZWTZZJ21SJLCV001V0 ID : 71732
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 509 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία από διαρροές
  • Ανθεκτικό στο σχίσιμο
  • Επιφάνεια κρεπ
  • Πολλαπλών χρήσεων
  • Μίας χρήσης για ευκολία
VEVOR Χαρτί Εξέτασης Ιατρικού Τραπεζιού 21" x 125ft JCZZZWTZZJ21SJLCV001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης 21" x 125ft
  • Αδιάβροχη Προστασία: Αποτρέψτε τις διαρροές και διατηρήστε την καθαριότητα.
  • Ανθεκτικό στο Σκίσιμο: Κατασκευασμένο για να αντέχει σε καθημερινή χρήση.
  • Επιφάνεια Κρεπ: Η κρεπ επιφάνεια προσφέρει άνεση και σταθερότητα.
  • Πολυχρηστικό: Ιδανικό για κάθε ιατρικό τραπέζι.
  • Μιας Χρήσης για Ευκολία: Απλοποιήστε τη διαδικασία καθαρισμού με το αναλώσιμο χαρτί μας.
Περιεχόμενα Συσκευασίας: 12 Ρολά
Μήκος: 125 ft / 38.1 m
Αριθμός Μοντέλου: JM5338
Επεξεργασία Επιφάνειας: Κρεπ
Διαστάσεις Προϊόντος: Φ2.3 x 21.0in / Φ58 x 533 mm
Πλάτος: 21 in / 533.4 mm