Κωδικός προϊόντος : MU10132DE-DK ID : 82020
Σύντομη περιγραφή
html
  • Χρώμα: Μαύρο + Λευκό
  • Υλικό: HIPS, GPPS
  • Διαστάσεις σε ανοιχτή κατάσταση: 128 x 23 x 5,5 cm (Μ x Π x Υ)
  • Διαστάσεις σε κλειστή κατάσταση: 64 x 23 x 11 cm (Μ x Π x Υ)
  • Διαστάσεις λευκών πλήκτρων: 137 x 22 mm (Μ x Π)
  • Διαστάσεις μαύρων πλήκτρων: 86 x 12 mm (Μ x Π)
  • Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 150 cm
  • Είσοδος ισχύος: 100V-240V~50/60Hz 0,35A
  • Έξοδος ισχύος: 5V 1A
  • Καθαρό βάρος: 4 kg
  • Περιλαμβάνει:
    • 1 x Ηλεκτρικό πιάνο-αρμόνιο
    • 1 x Αναλόγιο
    • 1 x Πεντάλ sustain
    • 1 x USB καλώδιο
Costway
Η φιλοσοφία μας για επανεφεύρεση υπερβαίνει τα ίδια τα έπιπλα.
Καθοδηγούμαστε από την επιθυμία μας να ευχαριστήσουμε τους λάτρεις του σπιτιού τους
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html
Χαρακτηριστικά:
  • Δύο στερεοφωνικά ηχεία και προηγμένα chip εξασφαλίζουν άριστη ποιότητα ήχου.
Χαρακτηριστικά:
  • Υποστήριξη για 1000 ήχους, 1000 ρυθμούς και 150 demo κομμάτια.
  • 3 τρόποι εκμάθησης (Μονοφωνική λειτουργία, Ενορχήστρωση, Ακολουθία) ιδανικοί για αρχάριους.
  • Φωτιζόμενα πλήκτρα για καθοδήγηση των αρχάριων.
  • Λειτουργία εγγραφής και αναπαραγωγής για ακρόαση του δικού σας παιξίματος.
  • LED οθόνη που εμφανίζει σημαντικές πληροφορίες για την κατάσταση του πιάνου.
  • Ένα κουμπί σύμπτυξης για εξοικονόμηση χώρου.
  • USB-MIDI υποστήριξη για σύνδεση με διάφορες εφαρμογές.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Χρώμα: Μαύρο + Λευκό
  • Υλικό: HIPS, GPPS
  • Διαστάσεις προϊόντος σε ανοιχτή κατάσταση: 128 x 23 x 5,5 εκ (Μ x Π x Υ)
  • Διαστάσεις διπλωμένο: 64 x 23 x 11 εκ (Μ x Π x Υ)
  • Διαστάσεις λευκών πλήκτρων: 137 x 22 χιλιοστά (Μ x Π)
  • Διαστάσεις μαύρων πλήκτρων: 86 x 12 χιλιοστά (Μ x Π)
  • Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 150 εκ
  • Τάση εξόδου: 5V 1A