VEVOR Αγκυροβόλιο Άμμου VEVOR 18" από Ανοξείδωτο Ατσάλι για Θαλάσσια Σπορ SMYCFBDDWC18X4IINV0
Κωδικός προϊόντος : SMYCFBDDWC18X4IINV0 ID : 46391
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 409 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Τέλεια Συμβατότητα: Ιδανικό για Jet Ski, PWC, Pontoon και Kayak.
  • Ισχυρό Τρυπάνι: Εξασφαλίζει σταθερή αγκύρωση στην άμμο και το sandbar.
  • Αφαιρούμενη Λαβή: Εύκολη αποθήκευση και μεταφορά.
  • Ανθεκτικό Ανοξείδωτο Ατσάλι 316: Υψηλή αντοχή στη διάβρωση.
  • Απλή Λειτουργία: Εύκολη εγκατάσταση και χρήση.
  • Πρόσθετα Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει γραμμή bungee και τσάντα μεταφοράς.
Αγκυροβόλιο Άμμου VEVOR 18" από Ανοξείδωτο Ατσάλι για Θαλάσσια Σπορ SMYCFBDDWC18X4IINV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Άγκυρα Άμμου, Μήκος 18" Auger για Παραλία και Αμμόλοφο
Τέλεια Συμβατότητα
Ισχυρό Τρυπάνι
Η άγκυρα διαθέτει ισχυρό τρυπάνι που εξασφαλίζει σταθερότητα και ασφάλεια σε αμμώδεις επιφάνειες.
Αποσπώμενη Λαβή
Απλή Λειτουργία
Η εγκατάσταση και η χρήση της άγκυρας είναι απλή, καθιστώντας την ιδανική για όλους τους χρήστες.
Πρόσθετα Αξεσουάρ
  • Λαβή: Αφρώδης
  • Ικανότητα Φορτίου: 2200 lbs
  • Διαστάσεις: 17.7" x 10.1" x 0.47" / 450 x 256 x 12 mm