VEVOR Αναπηρικό Καροτσάκι Μπάνιου VEVOR 17.5in για Ενήλικες LYLYLHJ175IN6UTVJV0
Κωδικός προϊόντος : LYLYLHJ175IN6UTVJV0 ID : 46545
Σύντομη περιγραφή
VEVOR Καρέκλα ΝτουςVEVOR Καρέκλα Ντους
  • Απρόσκοπτη Διέλευση: Σχεδιασμένη για εύκολη μετακίνηση σε στενούς χώρους.
  • Εύκολη Πρόσβαση: Παρέχει άνετη πρόσβαση για τους χρήστες.
  • Ευέλικτη Λειτουργία: Εύκολη στη χρήση και προσαρμογή.
  • Πολυλειτουργική Καρέκλα: Κατάλληλη για διάφορες χρήσεις και χρήστες.
  • Ασφαλής και Ανθεκτική: Κατασκευασμένη από κράμα αλουμινίου 6061 και PU για μέγιστη αντοχή.
  • Χωρητικότητα Φορτίου: Υποστηρίζει έως 300 lbs / 136 kg.
Αναπηρικό Καροτσάκι Μπάνιου VEVOR 17.5in για Ενήλικες LYLYLHJ175IN6UTVJV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Καροτσάκι Ντους 17.5in από Κράμα Αλουμινίου για Άτομα με Αναπηρία
Αναπηρικό αμαξίδιο με ρυθμιζόμενη γωνία και ύψος
Ισχυρή χωρητικότητα βάρους 300 λιβρών που εξασφαλίζει ασφάλεια και ανθεκτικότητα
Μαλακό μαξιλάρι PU για μακροχρόνια άνεση κατά τη χρήση
Υψηλή ευελιξία με αποσπώμενο και πτυσσόμενο σχεδιασμό
Εύκολη εγκατάσταση με πλήρες σετ επαγγελματικών αξεσουάρ
Αξιόπιστη υποστήριξη για ενήλικες με αναπηρία με χωρητικότητα 130 κιλών
Ευέλικτη χρήση με χαρακτηριστικά Commode και αδιάβροχο
Εργονομικός σχεδιασμός για βελτιωμένη εμπειρία χρήστη και ασφάλεια
  • Ανεμπόδιστη Διέλευση: Σχεδιασμένο για εύκολη μετακίνηση σε στενούς χώρους.
  • Εύκολη Πρόσβαση: Ιδανικό για χρήση στο μπάνιο, προσφέροντας άνεση και ασφάλεια.
  • Ευέλικτη Λειτουργία: Εύκολο στη χρήση με δυνατότητα προσαρμογής στις ανάγκες του χρήστη.
  • Πολυλειτουργικό Καροτσάκι: Κατάλληλο για διάφορες χρήσεις και περιβάλλοντα.
  • Κατάλληλο για Διάφορους Χρήστες: Σχεδιασμένο για να καλύπτει τις ανάγκες διαφορετικών χρηστών.
  • Ασφαλές και Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας υλικά για μακροχρόνια χρήση.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Μήκος Προσκέφαλου: 0.81 ίντσες / 20.5 mm
  • Πλάτος Καθίσματος: 17.5 ίντσες / 440 mm
  • Διαστάσεις Καθίσματος (Μ x Π x Υ): 17.32 x 16.93 x 1.70 ίντσες / 440 x 430 x 43.3 mm
  • Μέγεθος Πλάτης: 17.32 x 7.17 x 0.71 ίντσες / 440 x 182 x 18 mm
  • Χρώμα: Λευκό + Μαύρο
  • Μοντέλο: HFK-3331
  • Μέγεθος Μαξιλαριού Καθίσματος: 17.13 x 16.93 x 1.57 ίντσες / 435 x 430 x 40 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 42.72 x 21.65 x 51.77 ίντσες / 1085 x 550 x 1315 mm