VEVOR Ανοξείδωτη Υδάτινη Λεπίδα Καταρράκτη 600mm για Λιμνούλα Koi με Κάτω Είσοδο PQSBJPJSW600PQJSKV0
Κωδικός προϊόντος : PQSBJPJSW600PQJSKV0 ID : 41263
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 826 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Καταρράκτη Νερού Κύρια Χαρακτηριστικά Καταρράκτη Νερού
  • Υλικό από Ανοξείδωτο Ατσάλι
  • Σχεδιασμός με Ανοιχτή Κορυφή
  • Σταθερή Ροή Νερού
  • Περιλαμβάνει 2 Συνδέσμους
  • Εύκολη Εγκατάσταση DIY
  • Ευρεία Εφαρμογή
Ανοξείδωτη Υδάτινη Λεπίδα Καταρράκτη 600mm για Λιμνούλα Koi με Κάτω Είσοδο PQSBJPJSW600PQJSKV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ανοξείδωτη Καταρράκτης Νερού 600mm για Λίμνη με Ψάρια Koi
Αναβαθμίστε την αισθητική της λίμνης σας με τον ανοξείδωτο καταρράκτη νερού 600mm. Κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι (SS 304), αυτός ο καταρράκτης προσφέρει σταθερή ροή νερού και εντυπωσιακή εμφάνιση.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Υλικό: Ανοξείδωτο ατσάλι
  • Σχεδιασμός: Πλατιά ανοιχτή κορυφή για ομοιόμορφη ροή νερού
  • Ροή Νερού: Σταθερή και συνεχής
  • Εφαρμογές: Κατάλληλο για ποικίλες χρήσεις
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διάμετρος Εσωτερικού Συνδέσμου: 1.3" (32mm)
  • Συνολικές Διαστάσεις: 23.6" x 4.5" x 3.1" (Π x Β x Υ)
  • Μήκος Συνδέσμου: 0.87" (22mm)