VEVOR Αντικατάσταση Βάσης Καρέκλας VEVOR 28" Μεταλλική 2500 lbs BGYDZPJ28JSD4RMJLV0
Κωδικός προϊόντος : BGYDZPJ28JSD4RMJLV0 ID : 41465
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 439 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλή Ικανότητα Φορτίου: Μέγιστη στατική ικανότητα φορτίου 2500 lbs (1134 kg).
  • Σχεδιασμός Ισορροπημένου Πεντάκτινου Αστέρα: Προσφέρει σταθερότητα και αντοχή.
  • Χαμηλό Κέντρο Βάρους: Εξασφαλίζει σταθερότητα κατά τη χρήση.
  • Καθολική Εφαρμογή: Συμβατό με διάφορους τύπους καρεκλών.
  • Απλή Εγκατάσταση: Εύκολη και γρήγορη τοποθέτηση.
  • Κατασκευή για Αντοχή: Ανθεκτικό μεταλλικό υλικό για μακροχρόνια χρήση.
Αντικατάσταση Βάσης Καρέκλας VEVOR 28" Μεταλλική 2500 lbs BGYDZPJ28JSD4RMJLV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αντικατάσταση Βάσης Καρέκλας Γραφείου VEVOR 28" - Βαρέως Τύπου Μεταλλική Βάση Σκαμπό
  • Σχεδιασμός Πέντε Ακτίνων: Η ισορροπημένη πεντάκτινη σχεδίαση προσφέρει εξαιρετική σταθερότητα.
  • Χαμηλό Κέντρο Βάρους: Εξασφαλίζει μεγαλύτερη σταθερότητα και ασφάλεια κατά τη χρήση.
  • Καθολική Εφαρμογή: Συμβατή με τις περισσότερες καρέκλες γραφείου για εύκολη αντικατάσταση.
  • Απλή Εγκατάσταση: Εύκολη στη συναρμολόγηση, χωρίς την ανάγκη εξειδικευμένων εργαλείων.
  • Κατασκευασμένη για Διάρκεια: Υψηλής ποιότητας υλικά που εξασφαλίζουν μακροχρόνια χρήση.
Προδιαγραφές Προϊόντος:
  • Ύψος Προϊόντος: 4 in/100 mm
  • Εξωτερική Διάμετρος Προϊόντος: Φ28 in/Φ710 mm
  • Μέγιστη Δυναμική Αντοχή: 300 lbs/136 kg
  • Κέντρο Οπής Εγκατάστασης: 2 in/50 mm