VEVOR Αντλία Μακερατέρ VEVOR 500W για Τουαλέτα & Νεροχύτη MTJZ500W8MWC3PI5XV2
Κωδικός προϊόντος : MTJZ500W8MWC3PI5XV2 ID : 46795
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχύς: 500W
  • Μέγιστη Ροή: 6600 L/h
  • Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης: 8 m
  • Διάμετρος Εισόδου Ντους: 40 mm
  • Διάμετρος Εισόδου Τουαλέτας: 89 mm
  • Ταχύτητα Κινητήρα: 2900 RPM
Αντλία Μακερατέρ VEVOR 500W για Τουαλέτα & Νεροχύτη MTJZ500W8MWC3PI5XV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αντλία Μακέρατορ, 500W, Ροή 6600 L/h, Ύψος Ανύψωσης 8 m
Αντλία Αποχέτευσης με 3 Εισόδους Νερού για Τουαλέτα, Υπόγειο, Κουζίνα, Νιπτήρα, Ντους, Μπανιέρα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ανθρώπινος Αεραγωγός: Εξασφαλίζει άνετη χρήση χωρίς οσμές.
  • Έξοδος Νερού με Βαλβίδα Ελέγχου: Αποτρέπει την επιστροφή του νερού.
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Βαθμός Αδιαβροχοποίησης: IPX8
  • Υλικό: PP-GF20
  • Μέγιστη Ροή: 6600 L/h
  • Κλάση Μόνωσης: B
  • Ταχύτητα Κινητήρα: 2900 RPM
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 395 x 135 x 255 mm
  • Τάση: 230V/50Hz
  • Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης: 8 m
  • Αριθμός Μοντέλου: FLO500
  • Βάρος Προϊόντος: 4.8 kg
  • Ισχύς: 500W