VEVOR Βαλβίδα Υδραυλικού Ελέγχου 1 Σπείρας VEVOR 25GPM YMFLF25GPM1FF1JUNV0
Κωδικός προϊόντος : YMFLF25GPM1FF1JUNV0 ID : 46879
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 905 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλή Ροή Ελέγχου: 25 GPM / 95 L/min
  • Ακριβής & Άνετος Έλεγχος: Μέγιστη Πίεση Εργασίας: 25 MPa, 3626 PSI
  • Ανθεκτική Δομή: Κύριο Υλικό: Χυτοσίδηρος Γραφίτη Βερμικουλίτη
  • Απλή Λειτουργία: Αριθμός Μοχλών Ελέγχου: 1PCS
  • Συμπαγής Σχεδιασμός Λαβής: Διαστάσεις Προϊόντος: 300 x 235 x 102 mm
  • Υψηλή Ποιότητα: Βάρος Προϊόντος: 4.3 kg
Βαλβίδα Υδραυλικού Ελέγχου 1 Σπείρας VEVOR 25GPM YMFLF25GPM1FF1JUNV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Υδραυλική Βαλβίδα VEVOR 1 Σπείρας 25GPM
Υδραυλική Κατευθυντική Βαλβίδα 3626 PSI
  • Ακριβής & Άνετος Έλεγχος: Σχεδιασμένη για ακριβή και εύκολη διαχείριση.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένη από χυτοσίδηρο γραφίτη για μέγιστη αντοχή.
  • Απλή Λειτουργία: Εύκολη στη χρήση με συμπαγή σχεδιασμό λαβής.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Πίεση Εργασίας: 20 MPa, 2900 PSI
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Είσοδος Λαδιού P: 3/4 ίντσες NPT