VEVOR Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 14" για Σκυρόδεμα Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP350MM07YRYV0
Κωδικός προϊόντος : JGSQGJP350MM07YRYV0 ID : 46209
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 616 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος Εξωτερική: 14 ίντσες / 350 mm
  • Ύψος Λεπίδας Τμήματος: 0.39 ίντσες / 10 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 4.32 lbs / 1.96 kg
  • Κύριο Υλικό: 30Cr-Mo + Διαμάντι
  • Τύπος Δοντιού: Κεκλιμένα Δόντια
  • Διάμετρος Κεντρικής Οπής: 1 ίντσα / 25.4 mm
Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 14" για Σκυρόδεμα Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP350MM07YRYV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δίσκος Διαμαντιού 14 ιντσών για Κοπή Σκυροδέματος
Δίσκος Κοπής Υγρού ή Ξηρού Χρήσης με Κεκλιμένα Δόντια 0.39 ιντσών
  • Μεγαλύτερη Διάρκεια Ζωής: Σχεδιασμένος για μακροχρόνια χρήση χωρίς φθορές.
  • Ασφαλής και Χωρίς Φθορές στα Δόντια: Εξασφαλίζει ασφαλή κοπή χωρίς ζημιές στα δόντια.
  • Πολλαπλών Χρήσεων: Ιδανικός για διάφορες εφαρμογές κοπής.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Κατάλληλος για χρήση με διάφορα εργαλεία κοπής.
  • Κατάλληλος για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Ευέλικτος για κάθε είδους εργασία.
Διαστάσεις:
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.35 x 15.35 x 0.47 ίντσες / 390 x 390 x 12 mm