VEVOR Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 14" για Σκυρόδεμα - Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP350MMGKO28V0
Κωδικός προϊόντος : JGSQGJP350MMGKO28V0 ID : 46201
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 649 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό Υψηλής Αντοχής: 30Cr-Mo + Διαμάντι
  • Διάμετρος Εξωτερικού: 14 ίντσες / 350 mm
  • Ύψος Λεπίδας Τμήματος: 0.47 ίντσες / 12 mm
  • Τύπος Δοντιών: Κυματιστά Δόντια
  • Κατάλληλο για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Ναι
  • Διάμετρος Κεντρικής Οπής: 1 ίντσα / 25.4 mm
Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 14" για Σκυρόδεμα - Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP350MMGKO28V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Λεπίδα Διαμαντιού VEVOR 14 ιντσών για Κοπή Σκυροδέματος
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ομαλές και Καθαρές Κοπές: Εξασφαλίζει κοπές χωρίς ζημιές στα δόντια.
  • Πολυχρηστική Χρήση: Κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές κοπής.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Συμβατή με διάφορα εργαλεία κοπής.
  • Κατάλληλη για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Προσαρμόζεται σε διαφορετικές συνθήκες εργασίας.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.35 x 15.35 x 0.47 ίντσες / 390 x 390 x 12 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 4.34 lbs / 1.97 kg