VEVOR Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 18" για Σκυρόδεμα Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP450MMBY97ZV0
Κωδικός προϊόντος : JGSQGJP450MMBY97ZV0 ID : 46208
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 903 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος: 18 ίντσες / 450 mm
  • Ύψος Λεπίδας: 0.47 ίντσες / 12 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 8.77 lbs / 3.98 kg
  • Κύριο Υλικό: 30Cr-Mo + Διαμάντι
  • Τύπος Δοντιού: Επίπεδα Δόντια
  • Διάμετρος Κεντρικής Οπής: 1 ίντσα / 25.4 mm
Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 18" για Σκυρόδεμα Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP450MMBY97ZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Λεπίδα Διαμαντιού VEVOR 18 ιντσών για Κοπή Σκυροδέματος
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Γρήγορη Κοπή: Σχεδιασμένη για γρήγορη και αποτελεσματική κοπή.
  • Ασφαλής Χρήση: Εξασφαλίζει κοπή χωρίς ζημιές στα δόντια.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανική για διάφορες εφαρμογές κοπής.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Κατάλληλη για χρήση με διάφορα εργαλεία κοπής.
  • Κατάλληλη για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Προσαρμόζεται σε διαφορετικές συνθήκες εργασίας.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.29 x 19.29 x 0.47 ίντσες / 490 x 490 x 12 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: XMF450124464F