VEVOR Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 18" για Σκυρόδεμα - Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP450MMETRNIV0
Κωδικός προϊόντος : JGSQGJP450MMETRNIV0 ID : 46207
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 903 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό Υψηλής Αντοχής: 30Cr-Mo + Διαμάντι
  • Διάμετρος Εξωτερικού: 18 ίντσες / 450 mm
  • Ύψος Λεπίδας Τμήματος: 0.47 ίντσες / 12 mm
  • Τύπος Δοντιών: Κεκλιμένα Δόντια
  • Κατάλληλο για Ξηρή και Υγρή Κοπή
  • Διάμετρος Κεντρικής Οπής: 1 ίντσα / 25.4 mm
Δίσκος Διαμαντιών VEVOR 18" για Σκυρόδεμα - Υγρή/Ξηρή Κοπή JGSQGJP450MMETRNIV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δίσκος Διαμαντιού 18 ιντσών για Κοπή Σκυροδέματος
Υγρή ή Ξηρή Κοπή
  • Μεγαλύτερη Διάρκεια Ζωής: Σχεδιασμένος για μακροχρόνια χρήση χωρίς φθορές.
  • Ασφαλής και Χωρίς Φθορές στα Δόντια: Ειδικός σχεδιασμός για αποφυγή ζημιών στα δόντια.
  • Πολλαπλών Χρήσεων: Ιδανικός για διάφορες εφαρμογές κοπής.
  • Ισχυρή Συμβατότητα: Κατάλληλος για χρήση με διάφορα μηχανήματα κοπής.
  • Κατάλληλος για Ξηρή και Υγρή Κοπή: Ευέλικτος για κάθε είδους εργασία.
Διαστάσεις:
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.29 x 19.29 x 0.47 ίντσες / 490 x 490 x 12 mm